Novinky z oboru

10. jubilejní ročník “Rozsviťte s námi Prahu” přinesl rekordní částku

1.12.2016 / Praha

Pražské Radio City 93,7 FM uzavřelo jubilejní 10. ročník předvánočního charitativního projektu, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku právě na tomto stromě. Stačilo poslat dárcovskou DMS a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.rozsvittesnamiprahu.cz.

Letošní výtěžek byl rekordním v historii projektu. Posluchači Radia City zaslali 9.026 DMS, ale i další finanční příspěvky, ze kterých získal Nadančí fond “N” u Neonatologického oddělení FN Motol 269.064 Kč. Výtěžek z akce letos pomůže nemocným a nedonošeným dětem, které se narodily ve FN Motol. Konkrétně za něj bude pořízen speciální přístroj TCM4 s modulem CombiM, který umožní předčasně narozeným, nedonošeným dětem zkontrolovat okysličení těla bez zbytečných odběrů krve, které je jinak velmi zatěžují.

Rozsviťte s námi Prahu

„Všichni máme rádi rekordy. V tomto případě to platí dvojnásobně. Posluchači Radia City opět dokázali, že jim není cizí osud druhých. Je dobré si připomínat, že i my lidé stále ještě umíme dělat zázraky”, říká Martin Maďarka, pověřený řízením programu Radia City.

10. jubilejní ročník projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ vyvrcholil 26. listopadu na Staroměstském náměstí, kde byla zapsána konečná vybraná částka na symbolický šek, kterému tleskali návštěvníci Staroměstského náměstí. Ten byl následně předán zástupcům nadačního fondu “N”, kterými byli předseda správní rady a primář Neonatologického oddělení MUDr. Miloš Černý a místopředsedkyně správní rady Mgr. Kateřina Procházková. Během programu Radia City vystoupili moderátoři Iva Lecká a Michal Klein a mladý, talentovaný interpret Jakub Ondra, kterého mohou    posluchači Radia City znát mimo jiné z exkluzivního pořadu City live. Projekt podpořili i patroni letošního ročníku: manželé Olga a Jiří Menzelovi a herci Sandra Nováková a Martin Kraus, kterým patří také velký dík. Především však děkujeme všem Pražanům a posluchačům Radia City, kteří se zapojili a mají tak své žárovky na pražském vánočním stromě a přejeme celé Praze klidný a krásný advent.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...