Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

23. NAROZENINY RÁDIA BLANÍK – KONOPIŠTĚ 21.5.

4.4.2022 /

V sobotu 21. května 2022 oslaví Rádio Blaník 23. narozeniny a pro své posluchače uspořádá opět velký koncert na Konopišti. Popřát rádiu přijdou desítky českých celebrit jako kapela Chinaski, Marek Ztracený, kapela No Name, Hana Zagorová, Václav Neckář, Dominik Hašek a další.

Rádio Blaník bude slavit 23. narozeniny a v sobotu 21. května mu přijde na narozeninový koncert na Konopiště popřát řada českých a slovenských celebrit. Posluchači rádia se mohou těšit například na Chinaski, Marka Ztraceného, No Name, Slzu, Hanu Zagorovou, Václava Neckáře, Moniku Absolonovou, Petru Janů, Jakuba Smolíka a další.

„Dva roky po sobě jsme si kvůli pandemii museli náš tradiční narozeninový koncert odpustit. Důvodem byla opatření spojená s pandemií koronaviru. O to víc si to samozřejmě chceme užít tentokrát a je vidět, že i posluchači sdílí naše nadšení. Letos poprvé jsme spustili i online prodej lístků přes TicketLIVE a zájem je opravdu enormní. Počítáme samozřejmě také se soutěžemi o lístky ve vysílání Rádia Blaník i na našich sociálních sítích,“ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

             

Koncert Rádia Blaník v číslech

  • V průběhu 20 ročníků se zde vystřídalo 96 různých českých a slovenských interpretů (41 zpěváků, 25 zpěvaček a 30 skupin)
  • Celkem na Konopišti během zmíněných 20 ročníků zaznělo 1640 písniček
  • Nejčastěji na koncertu Rádia Blaník vystupoval Jakub Smolík (z 20 ročníků chyběl pouze 2x)
  • První narozeninový koncert Rádia Blaník se na Konopišti uskutečnil 27.5. 2000
  • Celkový program všech 20 koncertů dohromady trval 144 hodin (6 dní)

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...