Newsletter, Novinky, Tiskové zprávy

62 společností se uchází o firmové oscary Český Goodwill 2020 s podporou Radiohouse

4.9.2020 /

Firmové oscary Český Goodwill 2020 představují 62 finalistů 8. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží. Hlasujte až do 30. září a zvolte novou Osobnost.

Hlasování veřejnosti probíhá on-line na webových stránkách projektu www.cesky-goodwill.cz. Každý hlasující má právě jeden hlas, který může udělit tomu podnikateli, který je pro něj největším vzorem. Firmového oscara a titul veřejnosti Osobnost Český Goodwill 2020 získá finalista, kterého do půlnoci 30. září 2020 podpoří nejvyšší počet hlasujících.

62 podnikatelů a společností postoupilo do finále z celkového počtu 111 platných nominací, které obdržel organizátor, česká poradenská skupiny HPCG, od veřejnosti do 30. června. Polovina firem byla nominována v kategorii Partner, 12, resp. 13 finalistů se uchází o firmové oscary v kategoriích Tradice a Inovace. Kategorii Made in Czechoslovakia, která měla loni svou premiéru, reprezentuje 7 firem.

„Se všemi finalisty se lidé mohou seznámit na webu ocenění wwww.cesky-goodwill.cz, kde probíhá hlasování,“ uvedla výkonná ředitelka HPCG Lenka Hlavatá, která je autorem a organizátorem projektu. „Medailonky finalistů také slouží jako podklad pro hodnocení odborné poroty,“ dodala Hlavatá. Odborná porota, složená z ambasadorů a partnerů projektu, hodnotí dvoukolově v základních nominačních kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia. K závěrečné volbě nejsilnějších příběhů se letos porotci sejdou 15. září.

Oceněné firmy budou představeny v rámci galavečera Český Goodwill 2020. Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání firmových oscarů se uskuteční 22. října v Praze.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží, s historií od roku 2013. Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou RADIOHOUSE a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2020 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ a Etnetera Group.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...