Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

65 firem ve finále firmových oscarů Český Goodwill 2019 s podporou Radiohouse

9.9.2019 /

Praha, 2. září 2019 – v neděli 1. září vstoupil projekt Český Goodwill 2019 do závěrečné fáze. Do finále 7. ročníku firmových oscarů postoupilo 65 firem, kterých si lidé váží.

Z celkového počtu 99 platných nominací, které organizátor projektu, česká poradenská skupina HPCG, letos obdržela od veřejnosti, do finále postoupilo 65 podnikatelů a společností, kterých si lidé váží. Nejvíce firem je nominováno v kategorii Inovace (21) a Partner (19). Do kategorie Tradice je zařazeno 15 finalistů. Zbývajících 10 firem se uchází o titul v kategorii Made in Czechoslovakia, která je novinkou letošního 7. ročníku ocenění Český Goodwill.

Všichni finalisté se budou ucházet o cenu veřejnosti Osobnost Český Goodwill 2019. Ta vzejde z hlasování veřejnosti, které probíhá po celé září on-line na www.cesky-goodwill.cz. Každý, kdo se do hlasování zapojí, může dát právě jeden hlas podnikateli, kterého považuje za nejinspirativnější osobnost. Podnikatel, který tímto způsobem obdrží nejvyšší počet hlasů, získá titul Osobnost.

V základních nominačních kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia zvolí nejsilnější příběhy odborná porota. Pozvání do poroty 7. ročníku firmových oscarů přijali ambasadoři a partneři projektu, mezi nimiž jsou firmy, které v minulosti ocenění Český Goodwill samy získaly.

Vyhlášení výsledků a slavnostní předávání firmových oscarů proběhne v rámci galavečera Český Gooodwill 2019, který se uskuteční 24. října 2019 v pražském Klementinu.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží, s historií od roku 2013. Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou RADIOHOUSE, JC Decaux, Mladá fronta a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2019 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ, Etnetera Group a HELUZ.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...