Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Blanické sluníčko svítí i na Rallye Dakar

11.1.2022 /

Rallye Dakar 2022 je v plném proudu a Rádio BLANÍK je u toho díky mediálnímu partnerství se závodníkem Ondřejem Klymčiwem, který v letošním roce bojuje v kategorii DAKAR CLASSIC. Díky tomu se blaničtí posluchači dočkali speciálních soutěží ve vysílání nebo na Facebooku. Nechybí ani exkluzivní informace a rozhovory přímo z Rallye Dakar.

Oči mnoha motoristických fanoušků se v těchto dnech dívají směrem na Rallye Dakar 2022. Hrdinové světového motosportu bojují o co nejlepší umístění v letošním ročníku této slavné soutěže. I letos reprezentuje celá řada jezdců i české národní barvy. Jedním z nich je také Ondřej Klymčiw, který bojuje v kategorii DAKAR CLASSIC s legendárním automobilem Škoda 130 LR. Pro Rádio BLANÍK je velkou ctí, že můžeme být mediálním partnerem Ondrova tažení na Dakaru. ,,Každé ráno se s ním živě spojujeme těsně před startem nové etapy a večer po dojezdu do cíle nám Ondřej exkluzivně sdělí své dojmy a pocity. Pojďte mu s námi držet palce i vy,“ prozrazuje programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík.

Dále Rumpík uvádí: ,,na BLANÍKU pro vás navíc už příští týden chystáme společně s Ondřejem Klymčivem a společností EuroOil, která je jeho hlavním partnerem na letošním Dakaru, speciální soutěž, ve které budete moct vyhrát spoustu cen včetně jízdy závodním speciálem z Rallye Dakar Classic, a to přímo s Ondřejem Klymčiwem.“

Zdroj: Rádio BLANÍK, snídaně na Dakaru

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...