Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Blaník bude zpívat Česku

24.3.2020 /

Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo…Tato slova zazní ve středu 25. března přesně ve 12:30 po celém Česku. A Rádio BLANÍK samozřejmě nezůstane stranou. Programový ředitel Rádia Blaník, Daniel Rumpík uvádí: ,,také my se připojujeme k projektu, který organizuje spolek Piána na ulici. Každý v naší zemi bude mít možnost vyjádřit zpěvem podporu a poděkování těm, kteří jsou v těchto dnech v první linii. Zpívat se bude lékařům a sestřičkám, lékárníkům, hasičům, řidičům, pošťákům, a dalším, kdo bojují proti šíření epidemie koronaviru. Ale písnička bude samozřejmě patřit i všem ostatním – ruku na srdce, současná situace se dotýká každého z nás.

A co se bude zpívat? Písnička Není nutno od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Rádio Blaník se v tento čas snaží vysílat i Dobré zprávy, takže ještě před samotným zpěvem si ve vysílání Rádia BLANÍK připomenou jeden z dílů oblíbeného pořadu Blanické notování s Uhlířem a Svěrákem, ve kterém oba pánové zavzpomínají na to, jak písnička Není nutno vznikla. A hned poté si ji ve studiu všichni živě zazpíváme. A budeme rádi, když se k nám přidá celá naše Blanická rodina!

Vysílání písničky se bude šířit i do supermarketů, městských a obecních rozhlasů, a ve 12:30 si ji můžete ve středu 25. března poslechnout i v živém provedení na všech vysílacích frekvencích Rádia BLANÍK!

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...