Event, Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

BLANÍK opět rozdával pohodu a úsměv

20.8.2020 /

Rádio BLANÍK rozdávalo pohodu a úsměv seniorům. Blanický tým připravil ve středu 19. srpna pro klienty v Senior parku Kunice speciální program pro lepší náladu a zpestření posledních náročných měsíců. Seniorům zazpívala i zpěvačka Helena Vondráčková.

Poslední měsíce nebyly jednoduché pro nikoho. Je ale pravda, že senioři byli v období pandemie jednou z nejvíce ohrožených skupin. Na BLANÍKU si řekli, že alespoň některým z nich připraví speciální dárek. A nezapomněli ani na ty, kdo o seniory každodenně pečují. Blanický tým v čele s moderátorem Martinem Císařem dorazil ve středu 19. srpna do Senior parku Kunice, kde pro všechny přítomné připravil speciální program. „Na místo dorazili i senioři z několika dalších zařízení a všichni si to užili“, prozradila Lucie Tomášková, promotérka Rádia BLANÍK, která měla celou akci organizačně na starosti.

Na akci přivezli i speciálního hosta v podobě zpěvačky Heleny Vondráčkové. Ta ocenila nejen báječnou atmosféru, ale i příjemné a moderní prostředí Senior parku Kunice. A nadšení neskrývala ani jeho vedoucí Jitka Hlavničková: „Chci Rádiu BLANÍK ještě jednou moc poděkovat za krásné odpoledne. O této akci se u nás bude mluvit celý rok,“ prohlásila.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...