Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

BLANÍK přichází s několika programovými novinkami!

29.1.2020 /

Rok 2020 odstartoval na BLANÍKU hezky „zostra“. Během ledna bylo spuštěno několik novinek ve vysílání a ta další se spouští tento víkend.

Nejprve bylo navázáno na vánoční „Zlaté české ručičky“. „Pořad měl v prosinci takový úspěch, že jsme se rozhodli se k němu v lednu vrátit. A ohlas je stále větší a větší, “ prozrazuje programový ředitel Daniel Rumpík. Čeští šikulové a šikulky mají prostor každé všední dopoledne po desáté hodině u Petra Slívy, který připomíná, že pořad má přesah i na webu a sociálních sítích: „Z každého dne máme nejen podcast, ale také fotky, které nám majitelé zlatých českých ručiček sami posílají“.

Novinkou Dobrého rána Rádia BLANÍK jsou pak pravidelné glosy redaktorky Samiry Al Ali. Její autorský pořad se jmenuje „Svět podle Samiry“ a posluchači si jej mohou poslechnout od pondělí do pátku vždy v 7:30. Po krátké pauze se pak do vysílání vrací i „Dobré zprávy Rádia BLANÍK“. Jirka Svoboda a Karolína Novotná hledají každé úterý a čtvrtek od 18ti hodin ty nejzajímavější dobré zprávy z celé naší země. „Na BLANÍKU víme, že dobrých zpráv není nikdy dost. Život není vždycky jednoduchý, tak proč si občas nenasadit růžové brýle, “ říká s úsměvem Daniel Rumpík.

Další novinka bude mít svou premiéru v sobotu 1. února a potěšíme zejména milovníky našeho národního nápoje. Ale určitě nejen je. Ranní moderátor Petr Brožík je známý jako velký znalec piva a nyní se rozhodl svoji velkou vášeň přetavit ve zbrusu novém víkendovém pořadu. Každou sobotu se tak na BLANÍKU objeví „Petrovo pivní putování“, ve kterém Petr o českém pivu prozradí spoustu zajímavostí.  Navštíví výjimečné lidi, kteří se starají o to, aby to naše pivo bylo ze všech nejlepší. Představí legendární hospůdky, kde se psaly české dějiny, a občas vyrazí na jedno s oblíbenými zpěváky na místa, která mají rádi. A k tomu se bude ptát na vše, co s pivem souvisí, ale málokdo to tuší. Petrovo pivní putování se bude vysílat každou sobotu od 9ti hodin dopoledne, a pokud někdo aktuální díl nestihne, najde ho hned poté na webových stránkách rádia.

„Tak ať se vám to všechno u nás na BLANÍKU hezky poslouchá!“

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...