Novinky z oboru

Česká hudební aplikace Youradio připravila prezidentský speciál – unikátní hudební nálady prezidentských kandidátů

18.12.2017 / Praha

Youradio, česká hudební streamovací služba z portfolia Lagardere Active ČR, odstartovala prezidentský speciál. V rámci hudebních nálad představí uživatelům oblíbenou hudbu jednotlivých kandidátů na prezidenta ČR. Právě lokalizovaný obsah a personalizace služby přilákala k této aplikaci již více než 350 tis. registrovaných uživatelů.

„Oslovili jsme všech devět mužů, kteří se v lednu 2018 budou ucházet o úřad prezidenta naší země. Na rozdíl od jiných jsme se jich ale neptali na složitá politická témata, ale chtěli jsme znát jejich oblíbenou hudbu. Hudební vkus totiž může ukázat, zda je člověk konzervativní či liberální, jestli jde s hlavním proudem, nebo se přiklání k alternativě i to, jestli má on sám hudební talent, nebo ne, vysvětluje Ondřej Těšínský, hudební manažer Youradio.

Youradio oslovilo všech devět uchazečů o prezidentský post, a kromě Pavla Fischera se do projektu zapojili všichni. Nechybí ani hudební nálada současného prezidenta Miloše Zemana. Ačkoliv u většiny kandidátů vévodí jejich VIP playlistům rock, tak se jejich hudební nálady co do interpretů liší.  Více o exkluzivním srovnání Youradio nálad prezidentských kandidátů naleznete zde: https://www.youradio.cz/blog/prezidenti

„Youradio je pro nás jednou z klíčových rozvojových značek. Na příští rok proto chystáme i další podobné aktivity, které k současným 350 tisícům registrovaných uživatelů přilákají další posluchače. Záběr značky Youradio se navíc výrazně rozšíří se službou Youradio News zaměřenou na personalizované audio zpravodajství a publicistiku. Spuštění Youradio News je naplánováno na druhý kvartál 2018,“ říká Jiří Sládek, ředitel digitálních aktivit Lagardere Active ČR.

Více o Youradio

Youradio je ryze česká hudební streamovací služba, kterou si mohou uživatele spustit zdarma přes web nebo prostřednictvím aplikace v mobilu, na počítači nebo v tabletu. Ovládá se stejně snadno, jako klasické rádio, ale zároveň se umí přizpůsobit osobnímu vkusu každého posluchače. K dispozici je i placená prémiová verze bez reklam. V současnosti má Youradio nainstalováno už více než 350 000 registrovaných uživatelů.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...