Novinky

Evropa 2 – NOVINKA!

26.9.2018 /

Evropa 2 nasazuje novou rubriku. Libor Bouček a Jakub Kohák v ní odpovídají na dotazy posluchačů

 Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, zařadila od začátku září do vysílání novou rubriku Hvězdná rada Jakuba Koháka. Jde o zlehčenou formu tradičních rozhlasových produktů jako jsou věštírny, horoskopy a podobné aktivity. Známý bavič na Evropě 2 nyní odpovídá on-air spolu s kolegou Liborem Boučkem na dotazy posluchačů, které ale přichází do studia v rámci Instastories na Instagramu Evropy 2.

 „Nová interaktivní rubrika si získala od začátku svého vysílání u posluchačů velkou oblibu. S ohledem na reakce v prvních dnech, můžeme soudit, že měsíčně obdržíme stovky dotazů,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio, a.s. a dodává: „Od nové rubriky si slibujeme to, že nám podpoří silnou pozici v dopoledním vysílacím pásmu. Současně také věříme, že tandem Bouček a Kohák nám pomůže odlehčit poptávkou přeplněnou Ranní show a přinese nám zvýšení atraktivnosti pro zadavatele reklamy v tomto vysílacím čase.

 A jak vidí novou rubriku hlavní protagonista Jakub Kohák?

„Je to totální světová novinka. Světová premiéra. Na tohle se v Americe dělají třeba rok dopředu takové ty různé reklamy. Ale my tady prostě jedeme rovnou,“ řekl Kohák s nadsázkou hned při prvním vysílání.

 Pořad si můžete ze záznamu poslechnout zde:

https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy/hvezdna-rada-jakuba-kohaka

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...