Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

FAJN adventní kalendář

7.12.2021 /

FAJN rádio si opět po roce pro své posluchače připravilo adventní kalendář. Po úspěšném vánočním projektu v minulém roce se tým rádia rozhodl pro stejnou adventní nadílku ve spolupráci se s Smarty.cz. Od prvního prosince tak mohou posluchači FAJNu prostřednictvím Instagramu otevřít okýnko FAJN adventního kalendáře.

„Máme obrovskou radost, že i tentokrát můžeme našim posluchačům a sledujícím nabídnout možnost, otevřít si okýnko FAJN adventního kalendáře. Ten vznikl díky dobré spolupráci s klientem Smarty.cz. Společně jsme vytipovali produkty, které by lidem během prosince mohli udělat velkou radost. Teď už je na sledujících, aby zkusili svoje štěstí na FAJN Instagramu a něco si vyhráli pro sebe,“ popisuje moderátor a programový konzultant z FAJN rádia, Ondřej Cikán. 

Adventní kalendář FAJN rádia a Smarty.cz je jediný adventní kalendář, který opravdu potřebujete (žádná čokoláda, žádné kalorie)…

Pravidla a více informací jsou na webu FAJN rádia, nebo na jejich Instagramu.

FAJN rádio jako multimediální platforma využívá jako hlavní komunikační nástroj vánoční kampaně svůj Instagram, který má úctyhodných 74 tis. sledujících, kampaň je v on-air podpořena promospoty s tímto textem:

Tenhle adventní kalendář pro tebe nemá čokoládu.
Má pro tebe něco lepšího! Skvělý dárky.
Sleduj fajn instagram a vyhrávej.
FAJN adventní kalendář.
Každej den jinej top dárek. Kterej najdeš v kalendáři ty?
Dej follow a zažij perfektní prosinec.
Na instáči jsme jako fajnradio.“

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...