Newsletter, Novinky, Novinky z oboru

Frekvence 1 a její video: Ptali jste se přímo Jana Krause! Podívejte se na celý rozhovor

2.4.2019 /

Rádio Frekvence 1 si na středu 20. března připravila speciál Ptejte se přímo Jana Krause. Posluchači se ho mohli zeptat na cokoliv a on v přímém přenosu na všechny dotazy odpovídal. Věří na UFO? Jak komentuje situaci okolo Václava Klause mladšího? Jan Kraus odpovídal na dotazy posluchačů, kteří se buďto dovolali do živého vysílání, nebo prostřednictvím odeslaných dotazů přes Facebook. Moderátor odpovídal mimo jiné na dotaz, jestli si myslí, že už přijde jaro. “Myslím si, že to nebude trvat dlouho a přijde krátký jarní úsek, po něm přijde ohromná vyhřívačka jako loni,” předpověděl Kraus, jenž se odkázal na výhled meteorologů. “Někde jsem zaznamenal, že má být ještě větší vedro, než bylo loni, což jsem si myslel, že nejde,” dodal s tím, že byl minulý rok na venkově a jen koukal, jak mu žloutne tráva před očima.

Jeden dotaz se týkal i kauzy, v níž figuruje Babišův první muž v hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Ten se tajně scházel s Karlem Feixem, ředitelem české pobočky firmy Kapsch, která v Česku provozuje mýtný systém, a s ředitelem Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petrem Rafajem. Posluchačku zajímalo, jak by měl reagovat šéf hnutí a premiér země Andrej Babiš. “Zatím mě nepřesvědčilo, že je to tak jednoduché, jak Faltýnek popisuje, že to byla politická aktivita. Mě brání, že setkání tam bylo více, před tendrem, po tendru, navíc byli mimo úřední prostory,” podotkl Kraus. “Kdokoli poruší principy hnutí ANO, které bylo zakládáno jako protikorupční, musí odejít,” myslí si moderátor.

Pokud jste nestihli živý stream na  Facebooku F1, podívejte se zpětně na záznam celého speciálu! Poslechnout si můžete i audiozáznam celého dílu.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...