Novinky z oboru

Frekvence 1 opakuje úspěšnou programovou speciálku z loňského roku. Rozdává poslední lístky na Robbieho Williamse.

25.7.2017 /

Od 24. července spouští Frekvence 1 novou soutěž o poslední lístky na pražský koncert Robbieho Williamse. V loňském roce rádio rozdávalo lístky na koncert Paula McCartneyho. Cílem soutěže o tuto atraktivní cenu je právě podpora vysílání rádia v letní sezóně, posílení nově budované image Lepšího rána Frekvence 1 a zvýšení návštěvnosti webu frekvence1.cz. Projekt volně navazuje na kampaň, kterou stanice odstartovala začátkem léta.

 Frekvence 1 navazuje na loňský úspěch s rozdáváním vstupenek na vyprodaný koncert Paula McCartneyho a opět má pro fanoušky unikátní vstupenky. Tentokrát na Robbieho Williamse, držitele 17 cen Brit Awards a bývalého člena kapely Take That. Jako speciální hosté vystoupí na jeho koncertě v Letňanech legendární Erasure.

 „Náš energií nabitý ranní tým Frekvence 1 bude v srpnu těsně před koncertem překvapovat posluchače po celé zemi a dostane je na poslední chvíli na Robbieho, čímž jim zařídí naprosto unikátní zážitek,“ vysvětluje Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1 a dodává: „Soutěž navazuje na naší aktuální kampaň Lepší ráno. O vstupenky tedy úplně nesoutěžíme, ale lístky prostě rozdáváme, protože tak děláme lidem lepší ráno a lepší celý den.“

„Mechanika soutěže je velmi jednoduchá.  Stačí, když soutěžící navštíví náš web nebo sociální sítě a napíší, pro koho a proč vstupenky na Robbieho chtějí. A ranní tým Frekvence 1 to už celé zařídí. Web Frekvence1.cz má měsíční návštěvnost až 300 tisíc RU, dosah na Facebooku jeden a půl milionu. Naším cílem je oslovit kromě těchto fanoušků alespoň 10 tisíc nových uživatelů,“ říká Jiří Sládek, ředitel digitálních aktivit mediální skupiny Lagardere Active ČR.

O tom, že Frekvence 1 podobné soutěže umí, svědčí i loňský úspěch, kdy Libor Bouček rozdával vstupenky na Paula McCartneyho společně s jeho velkým fanouškem Mekym Žbirkou. Soutěž tehdy oslovila 15 tisíc lidí.

https://www.frekvence1.cz/audio-video?porad=rano-frekvence-1&clanek=video-boucek-a-zbirka-privezli-studentce-helence-listky-na-paula-mccartneyho-22499

 

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...