Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Historky z Tinderu – novinka na Hitrádiích a Fajn rádiu

10.11.2022 /

Hitrádia a Fajn rádio ze skupiny Media Bohemia navazují spolupráci s českou stand-up komičkou Lucií Macháčkovou. Ta aktuálně vydává knihu Historky z Tinderu a u této příležitosti vytvořila i pro Hitrádia speciální skečovou rubriku Historky z Tinderu o vztazích a online seznamování. Rubriku zařadí do vysílání všechna regionální Hitrádia v plovoucích časech mezi 9.00 – 18.00 hod. Z formátu následně vznikne ještě online obsah Moudra z Tinderu pro Hitrádia a upravený formát i pro Instagram Fajn rádia.

Hitrádia, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, zařazují od 9. listopadu do vysílání novou skečovou rubriku Historky z Tinderu. Na té spolupracují se známou českou stand-up komičkou a producentkou České televize Luckou Macháčkovu, která aktuálně k tématu vydává knižní prvotinu Historky z Tinderu. Minimálně 30 dílů této skečové show uslyší posluchači na regionálních Hitrádiích každý všední den mezi 9.00 – 18.00 hod.

„Téma vztahů a seznamování je s ohledem na naši cílovou skupinu posluchačů pro obě naše rádia velmi atraktivní. Lucka navíc příběhy dokáže vypointovat během krátké chvíle, což je naprosto výborný předpoklad pro to, aby její knižní Historky z Tinderu fungovaly i na Hitrádiích,“ vysvětluje programový ředitel sítě Hitrádií Michal Merenda a dodává: „Fajn rádio zase využije vtipný obsah na Instagram Fajn rádia. V každém případě se pokusíme udělat maximum proto, aby se knižní prvotina Lucky Macháčkové na předvánočním trhu stala bestsellerem.“  

„Studovala jsem rozhlasovou scenáristiku, takže k radiové tvorbě mám velmi blízko. Ze spolupráce mám velkou radost, protože díky ní mám možnost dostat do svých Historek z Tinderu trochu toho svého autentického stand-upového projevu a oslovit tak další potenciální čtenáře. Moc díky,“ říká ke spolupráci stand-up komička Lucie Macháčková.

                  
Zdroj: Hitrádio

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...