Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Hitrádio City Brno slaví narozeniny, posluchačům nabídne koncert O5 a Radeček zdarma

26.9.2022 /

Hitrádio City Brno, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, oslaví v úterý 27. září 14. narozeniny. Rádio u této příležitosti otevře fanouškům své prostory a uspořádá Den otevřených dveří. V BVV před Pavilonem Morava pak nabídne posluchačům od 18:00 hod. i bohatý narozeninový program. Lidé se mohou těšit na koncert kapely O5 a Radeček, DJs party, bohaté občerstvení, soutěže o zajímavé ceny i vesmírné překvapení v režii brněnské hvězdárny. Vstup na akci je zdarma.

Hitrádio City Brno oslaví v úterý 27. září 14. narozeniny. Velká narozeninová oslava odstartuje v 16.00 hod., kdy rádio otevře své brány návštěvníkům, kteří si budou moct prohlédnout vysílací studio nebo redakci, ale i místo, kde se rodí rádiové reklamy. Od 18.00 hod. pak začne oficiální program před Pavilonem Morava v areálu BVV. Fanoušci rádia se mohou těšit na vystoupení kapely O5 a Radeček, brněnské taneční skupiny Sajmon & Garfunkers nebo na hudební sety DJ z Hitrádia City Brno.

„Aktuálně je připravena i mokrá varianta, kdy v případě nepřízně počasí proběhne koncert včetně kompletního programu přímo v Pavilonu Morava,“ říká Jitka Valášková, která má vedení stanice na starosti, a dodává: „Kromě koncertů, čeká na návštěvníky také bohaté občerstvení a vesmírné překvapení v podobě obřího nafukovacího a ve tmě svítícího modelu Země – Terralónu, který nám zapůjčila brněnská hvězdárna.“

Během oslavy vyhlásí Hitrádio City Brno i vítěze narozeninové soutěže. Kromě zajímavých dílčích cen si ten nejšťastnější odnese iPhone 14. Vstup na akci je zdarma.

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...