Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Hitrádio City bude vysílat z pražské ZOO

23.8.2022 /

Ve čtvrtek 25. srpna bude po celý den vysílat Hitrádio ze Zoo Praha. V živém vysílání se mohou posluchači stanice těšit na rozhovory s ošetřovateli goril a lachtanů, s veterináři nebo s člověkem, který odnaučuje návštěvníky Zoo Praha strachu ze zvířat, např. z pavouků. Do rádiového vysílání se mohou ale zapojit i sami návštěvníci pražské zoo, pro které Hitrádio připravilo na místě řadu atrakcí – soutěže, zábavné aktivity pro děti, odpočinkovou zónu apod.

„Lidé se mohou také potkat naživo s našimi moderátory Michalem Knejpem, Katkou Pechovou a Lukášem Fröhlichem a spolu s nimi si vyzkoušet vyrobit papír ze sloního trusu nebo za pomoci odborníků připravit krmení pro vybraná zvířata apod. Abychom našim posluchačům přinesli i vizuální zážitek, tak se kromě on-air vysílání mohou těšit i na zajímavý obsah na našich sociálních sítích,“ vysvětluje programový ředitel sítě Hitrádií Michal Merenda.

Moderátory a promo tým najdou fanoušci Hitrádia v Zoo Praha od 9.00 hod. do 19.00 hod., a to přímo v amfiteátru poblíž pavilonu opic.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...