Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

I v nemocnici může být občas na růžích ustláno…

23.12.2020 /

Rádio BLANÍK dovezlo do pěti českých a moravských nemocnic celkem 5000 nádherných růží od Florea.cz. Projekt 1000 DÍKŮ OD BLANÍKU je ve finále, tisíce květin udělaly radost nejen sestřičkám, doktorům, ale i nemocničnímu personálu napříč ČR.

Každou z posledních pěti sobot tým Rádia Blaník dovezl vždy 1000 růží těm, kteří už od jara bojují s epidemií koronaviru. Radost se rozdávala ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze,v nemocnici v Písku, ve Fakultní nemocnici v Ostravě, v Oblastní nemocnici Jičín a na závěr ve Fakultní nemocnici Brno. „Předávání růží bylo pokaždé ve znamení silných emocí. Dopředu jsme netušili, jak budou lékaři, sestřičky a další zaměstnanci nemocnic reagovat, ale hned první předání nás uklidnilo. Všichni byli nadšení a po růžích se jen zaprášilo. Sem tam se objevily hlasy, že jde jen o prázdné gesto. Ale po těch pěti týdnech musím konstatovat, že šlo o mnohem víc. Tihle bojovníci v první linii potřebují podporu a někdy je vlídné slovo, poděkování nebo růže mnohem víc než peníze,“ prozradil Josef Černý, který měl tento společný projekt Rádia BLANÍK a Florea.cz organizačně na starosti.

Tým Rádia BLANÍK děkuje za milé přijetí, kterého se mu na každém místě dostalo. A pro všechny příznivce mají skvělou zprávu – i v roce 2021 bude BLANÍK to rádio, které růže přináší… Už brzy prozradí více…

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...