Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Iva Lecká se vrací na Rádio Blaník

7.11.2022 /

Od pondělí 7. listopadu se po dvou letech vrací do éteru Rádia Blaník moderátorka Iva Lecká. Vysílat bude každý všední den vždy od 12.00 hod. do 16.00 hod. Kromě českých písniček v jejím pásmu zazní také rubrika herce Mirka Táborského Na cestách s Blaníkem. O víkendu Rádio Blaník nabídne s Ivou Leckou ještě nový pořad Dobré rady do zahrady.

Rádio Blaník posiluje od listopadu své řady o novou moderátorku Ivu Leckou. Tato ostřílená rádiová moderátorka již v minulosti na Rádiu Blaník moderovala a pohodové české písničky tak pro ni nejsou žádnou novinkou. Ryze české písničky tak nabídne posluchačům v úvodu svého čtyřhodinového vysílacího bloku, od 12.00 hod. do 13.00 hod.

„Iva je zkušená moderátorka s krásným hlasem. Navíc už na Rádiu Blaník jednou byla a okamžitě se tehdy zařadila mezi oblíbené tváře. Na chvíli se naše cesty sice rozešly, o to víc jsme rádi, že jsme se dali zase dohromady. Ivě a Rádiu Blaník to spolu totiž nadmíru sluší,“ říká s úsměvem programový ředitel Daniel Rumpík.

Po druhé hodině nabídne Iva Lecká společně s redakcí Rádia Blaník oblíbenou rubriku „Dobrá zpráva, která potěší“. Po 15. hodině zazní ve vysílání s Ivou Leckou i hlas oblíbeného herce Mirka Táborského, který v rubrice Na cestách s Blaníkem posluchače už řadu let zve na spoustu zajímavých míst po celé České republice.

Stávající moderátor odpoledního vysílání Martin Císař na rádiu samozřejmě zůstává.  „Do konce roku chystáme na Blaníku ještě jednu klíčovou změnu a ta se bude do velké míry týkat právě Martina, který patří už od začátku našeho vysílání k nejoblíbenějším moderátorům. Už nyní můžeme slíbit, že se naši posluchači mají na co těšit,“ avizuje Daniel Rumpík.

Nový pořad Dobré rady do zahrady

„Jednu novinku pak s Ivou Leckou chystáme i na víkend. Jde o zbrusu nový pořad Dobré rady do zahrady, ve kterém každou sobotu a neděli probere řadu zajímavostí, novinek a dobrých tipů, které se týkají zahradničení, pěstování a kutění všeho druhu. Jak v sobotu, tak i v neděli bude tento nový pořad začínat vždy krátce po 9. hodině,“ doplňuje Daniel Rumpík.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...