Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Koncert Rádia Blaník v Ostravar Aréně navštívilo více než 6 tisíc lidí

28.11.2022 /

Na koncertu Rádia Blaník v Ostravar Aréně se v sobotu 26. listopadu sešlo více než šest tisíc návštěvníků. Koncert odstartoval zpěvák Michal Hrůza, kterého na podiu vystřídaly další hvězdy jako Helena Vondráčková, Anna K, Standa Hložek, Xindl X, kapela Slza nebo Čechomor. Závěrečné vystoupení pak patřilo kapele No Name. Koncert moderoval programový ředitel Rádia Blaník Daniel Rumpík a kromě něho se mohli fanoušci rádia na místě potkat i s dalšími moderátory stanice jako je Jirka Fröhlich, Petr Slíva a další.

Rádio Blaník, které každoročně připravuje pro posluchače koncert na Konopišti, o tomto víkendu zavítalo s koncertním programem i do ostravské Ostravar Arény. V sobotu 26. listopadu dorazily na rádiový koncert takové hvězdy jako Helena Vondráčková, kapela Čechomor, zpěváci Michal Hrůza a Xindl X, dále Anna K, kapela Slza nebo blanická stálice zpěvák Standa Hložek. Večer završila kapela No Name, pro kterou vystoupení znamenalo návrat do Ostravar Arény po 23. letech, kdy se zde kapela představila poprvé jako předskokan kapely Elán.

„Koncert Rádia Blaník v Ostravar Aréně byl pro náš rádiový tým velkým zážitkem. Ostravští fanoušci vytvořili dokonalou atmosféru, na kterou poukazovali i jednotliví interpreti, kterým se zde skvěle vystupovalo. Moc za to všem našim posluchačům děkujeme,“ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník a dodává: „Děkujeme i našim fanouškům na sociálních sítích, kteří sledovali atmosféru koncertu pomocí livestreamů nebo fotoreportů na Facebooku a Instragramu rádia.“

    
Zdroj: Rádio Blaník

 

 

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...