Novinky z oboru

Lagardere No Limits čekají příští rok promotérské počiny mezinárodního rozměru

19.12.2017 / Praha

Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR, přiveze pod hlavičkou značek ze sítě Lagardere v příštím roce do České republiky několik zahraničních hvězd. V rámci partnerství s Evropou 2 představí ve Fóru Karlín koncem března známého DJ, producenta a držitele ocenění francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album roku –  DJ KUNGSe. Ten do ČR přijede vůbec poprvé. Pod záštitou Frekvence 1 zase uvede v pražském Fóru Karlín světově proslulou kapelu GIPSY KINGS, která stojí například za hity Bamboleo, Volare či Baila Me. Lagardere No Limits také spolupracují na koncertech Leoše Mareše v pražské O2 areně nebo na osvědčeném festivalu Paráda fest Frekvence 1.

Lagardere No Limits, produkční divize se sítě Lagardere Active ČR, chystá po vyprodaném koncertu kapely Modern Talking v pražském Fóru Karlín na příští rok další vystoupení zahraničních hvězd. Vstupenky na oba koncerty šly do prodeje koncem minulého týdne a je o ně poměrně velký zájem, protože koncerty jsou masivně podporovány v médiích ze sítě Lagardere Active ČR.

„V roce 2017 jsme odbavili s týmem 10 lidí více než 100 eventů, které vygenerovaly v globále návštěvnost v řádech několika stovek tisíc návštěvníků. Pro rok 2018 jsou naše ambice ještě vyšší a já věřím, že se nám podaří naplnit všechna očekávání,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR. „Právě u těchto zahraničních interpretů míváme poměrně rozsáhlá jednání s partnery, kteří by se rádi ke koncertu přidali a hledáme jim často netradiční formy propagace a zapojení, tak aby pro ně měly co největší efekt a současně nám dobře korespondovaly s celkovým vyzněním akce,“ dodává Pavel Renčín.

Pro rok 2018 chystá Lagardere No Limits rovněž osvědčené eventy jako je roadshow Evropa 2 Live Tour, další ročník hudebního festivalu Paráda fest s Frekvencí 1, Den na MaXXimum a další koncerty či řadu výjezdních konceptů pro Frekvenci 1 a Evropu 2.

Více informací o koncertech

GIPSY KINGS se do České republiky vrací po sedmi letech a vystoupí ve středu 18. dubna v původní sestavě v pražském Fóru Karlín. V celosvětovém měřítku jsou jednoznačně nejúspěšnější francouzskou skupinou, která má na svém kontě více než 20 milionů prodaných desek, dva hudební filmy a cenu Grammy. Do Prahy přijíždí se svými legendárními hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me, ale zároveň představí písničky z jejich nové desky.

Francouzský DJ a producent Kungs se poprvé v ČR představí už 29. března v pražském Fóru Karlín. Proslavil se například songem This Girl, na kterém se podílelo australské funkové seskupení Cookin´on 3 Burners. S tímto, v současné době již notoricky známým songem, rychle obsadil přední příčky světových hitparád. Mezi jeho další úspěšné skladby se řadí také Don´t You Know nebo I Feeel So Bad. Na svém kontě má i vítězství ve francouzských Grammy za nejlepší elektronicko/taneční album.

Vstupenky na obě akce jsou již nyní k dostání v síti Ticketstream.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...