Novinky z oboru

Legendární pořad RockRádia „Známka punku“ přebírá Mick Pixiess

30.11.2016 / Praha

Už přes šest let se RockRádio chlubí – a jasně, že právem – nejmladším moderátorem v českym éteru. Robík a jeho punkový pondělní večírky se staly legendou. Ale znáte to, léta běží a malej punkáč už úplně nenosí tašku na zádech, lízátko vyměnil za cigáro a číro má čim dál větší. No prostě kluk nám vyrost a je na čase ho nechat vyletět z punkovýho hnízda.

A tak jsme na RockRádiu dali hlavy dohromady řekli si: „Známka punku pojede dál. Když nebudeme mít nejmladšího punkáče, tak budeme mít NEJVĚTŠÍHO“! A oslovili jsme Michala Pixu! Tedy frontmana legendární punkový party Visací zámek, který vystupuje pod jménem Mick Pixiess. A Mick řekl ANO!

Michal je kluk v nejlepších letech. S Visáčema má na kontě klasický kusy českýho punku včetně úplně prvního československýho punkovýho singlu. Teď bude svojí hymnu hlásat i v éteru RockRádia.  A bude o čem mluvit i co hrát. Mick je připraven se podělit o zásadní momenty svýho muzikantskýho života včetně nikdy nepublikovaných perliček. Uvede na pravou míru informace a desinformace, který o něm a jeho kapele kolujou. Hlavně ale bude pouštět punk, kterej nikde jinde neuslyšíte. Nejen klasiku a největší kousky. Rád taky sáhne po materiálu, kterej můžeme považovat za raritní.

Programový ředitel RockRádia David Hocke dodává: „Jsme hrdí a vážíme si toho, že Michal bude součástí týmu RockRádia. Kdo jiný by měl moderovat Známku punku, když ne Michal. Sám jsem na gymplu poslouchal Visáče, takže jejich písně mám vryté v paměti už dlouho. Michal zná svět, zná muziku, leckoho potkal a umí a chce se o to všechno podělit. Posluchače Známky punku čeká zcela jiná forma pořadu, než na jakou byli zvyklí. Myslím, že kromě punkovejch kousků všichni ocení Michalův drive a zároveň i nadhled, se kterým svoje komentáře dává.  Michal je pracovně hodně vytížený muž, tak jsem o to radši, že jsme se na moderování domluvili. Rád bych ještě poděkoval Robíkovi za těch šest skvělých punkových let a za kupu muziky, kterou do našich posluchačů nahrnul.“

Mick Pixiess skromně doplňuje: „Když mě poprvé z RockRádia oslovili, zda nechci moderovat Známku punku, tak jsem je ihned poslal do háje, ale posléze mi to začalo mocně vrtat v hlavě a říkal jsem si ….Kdo jinej by to měl moderovat než já. Vždyť  jsem složil pro tu píseň i muziku?!  Potkal jsem za svůj život mnoho světově proslulých kapel i muzikantů, s některými jsem i hrál na stejném podiu, mám v hlavě X zajímavých historek  a doufám i slušnej přehled o celém punkovo – hudebním  dění, tak snad mám posluchačům co nabídnout. Punk s Váma“.

Novou Známku punku s Mickem Pixiessem můžete poslouchat každé pondělí v 21:00 na všech frekvencích RockRádia. Poprvé Mick do našeho studia usedne v pondělí 5. prosince, kdy se taky poprvé ozve jeho zvučné „Punk´s Not Dead, vy volové!“

774x300_znamkapunku

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...