Novinky z oboru

Leoš Mareš bude mít koncert. Produkci zajistí Lagardere No Limits

13.2.2017 / Praha
600x600_bez_sponzora

Moderátor Evropy 2 Leoš Mareš bude mít po 15 letech od vydání desky svůj první koncert v životě. Ten se uskuteční v den jeho narozenin, 27. dubna v pražském Fóru Karlin. Realizaci i mediální podporu zajistí Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR. Koncert bude podpořen masivní kampaní, která využívá nejen média společnosti Lagardere Active ČR, ale samozřejmě i sociálních sítí samotného Mareše.  

Koncert se uskuteční v den Leošových narozenin, ve čtvrtek 27. dubna v prostorách pražského Fora Karlín. Již v tuto chvíli, necelý týden po spuštění prodeje lístků, jsou téměř všechny lístky na stání prodané. „Leoš Mareš je výraznou postavou našeho mediálního domu a jsem proto hrozně ráda, že můžeme být u toho, když si plní své sny,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

Hudební koncert tohoto rozměru, který má velký přesah do samotného vysílání rádia, je pro Lagardere Active ČR i obrovskou obchodní příležitostí. „Předpokládáme, že koncert bude velmi atraktivní pro reklamní zadavatele, protože jméno Leoše Mareše je spojené s úspěchem. V jeden okamžik a na jedno místo dostaneme až tři a půl tisíce fanoušků. Pokud kromě proma v místě konání akce připočítáme i éterový zásah a online dosah, tak se bavíme o milionech lidí,“ vysvětluje obchodní přínos Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR a dodává: „obecně budeme na trh dávat nabídku pro jednoho generálního a dva hlavní partnery.“

Produkční jednotka Lagardere No Limits chystá již na březen velký koncert Modern Talking a následně další osvědčené eventy jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest, další koncerty či řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1.

HEADLINES

news-hi_default03
Headline

Jak hledat nové obchodní klienty

Pro obchodníka začátečníka je naprostou nutností sestavení databáze klientů. Jak vyhledávat nové kli...
news-hi_default02
Headline

Jak nejlépe zvládnout akviziční telefonát s klientem

Obchodní zástupci přinášejí do společnosti peníze a klienty. Jak ale začíná cesta k jejich získání? ...