Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Letní hra Rádia BLANÍK zná prvního vítěze

26.7.2021 /

8 424 míčků! Přesně tolik jich ukrývala Škoda Scala. Rádio BLANÍK spustilo na začátku léta hru: Sluníčkové léto Rádia BLANÍK, kdy se hraje o 3 nové ŠKODY Scala. Tým rádia naplnil osobní automobil malými barevnými míčky – nasypali je do zavazadlového prostoru i do všech vnitřních přihrádek a první majitelkou nového vozu je Lenka z Vlašimi.

8 424, přesně takové číslo přineslo posluchačce Lence z Vlašimi nové auto! Jako první ve velké hře tipla správné číslo. Oznámení radostné výhry nového vozu Škoda Scala  od Rádi BLANÍK proběhlo prostřednictvím živého vysílání. „Lenka byla samozřejmě zaskočená, když jsme jí řekli, že je to právě ona. Měla velkou radost, a dokonce jsme se dohodli, že nám z úplně prvního výletu, kam si v novém autě vyrazí, pošle do rádia pohled,“ prozradil s úsměvem programový ředitel Daniel Rumpík s tím, že během pěti týdnů, po které první soutěžní kolo probíhalo, přišlo do studia skoro 203 tisíc přihlašovacích SMS.

Velká letní hra nekončí a Sluníčkové léto pokračuje. Už dnes (26.7.) se posluchači dozví pravidla dalšího kola velké letní hry, kde půjde o druhou Škodu Scala. Stačí si naladit vysílání Rádia BLANÍK, sledovat web, nebo Facebook.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...