Event, Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Marie Rottrová nahrazuje Hanku Zagorovou na narozeninovém koncertu Rádia Blaník

26.4.2022 /

V sobotu 21. května 2022 oslaví Rádio Blaník 23. narozeniny a pro své posluchače uspořádá opět velký koncert na Konopišti. Původně měla být mezi gratulanty i zpěvačka Hana Zagorová, její management ale nakonec zrušil účast i na této akci. Rádiu pak poskytla exkluzivní rozhovor. Rádio mezitím odtajnilo další gratulanty, mezi nimi je i Marie Rottrová.

Rádio Blaník bude slavit 23. narozeniny a v sobotu 21. května mu přijde na narozeninový koncert na Konopiště popřát řada českých a slovenských celebrit. Posluchači rádia se mohou těšit například na Chinaski, Marka Ztraceného, No Name, Slzu a nově také na Marii Rottrovou. Mezi očekávanými gratulanty byla do této středy také zpěvačka Hana Zagorová, její management ale tento týden účast zrušil.

„Měli jsme od týmu paní Zagorové informace, že své plnohodnotné koncerty ze zdravotních důvodů ruší, ale na narozeninovém koncertu Rádia Blaník by měla vystoupit pouze s omezeným repertoárem a kapelou Boom!Band. Z tohoto důvodu zůstávala účast Hanky Zagorové potvrzena, protože i ona se každoročně na naše koncerty těší a nechtěla si ho nechat ujít,“ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník a dodává: „Bohužel jsme se tento týden dozvěděli, že jí její zdravotní stav účast nedovoluje, protože by nemohla předvést takový výkon, na který jsou posluchači zvyklí. Byť nás to za naše posluchače velmi mrzí, tak ale celou věc naprosto chápeme a přejeme paní Zagorové brzké uzdravení, a hlavně držíme palce, ať se může brzy vrátit před své fanoušky a posluchače s takovým nasazením, jak je zvyklá a jak ji posluchači znají.“

V krátkém rozhovoru pro Rádio Blaník Hana Zagorová například prozradila, co dělá teď v době své rekonvalescence. „Nyní začínám připravovat novou desku pro posluchače z původních písniček, takže mám takovou hezkou práci. Dávám dohromady nové písničky, které mi právě autoři posílají a ze kterých mám opravdu radost,“ prozradila na Rádiu Blaník Hana Zagorová.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...