RH 300 PRO

RH 300 PRO je podpůrný marketingový program, který reaguje na současnou ekonomickou krizi a má aktivně pomoci reklamním zadavatelům.

Cílem projektu je podpořit malé a střední regionální podnikatele, včetně začínajících startupů, na které dopadá současná ekonomická situace nejvíce. Tento unikátní projekt upozorňuje, že je důležité nepřestávat komunikovat s koncovými zákazníky i v hospodářských krizích. 

Radiohouse uvolní mezi prvních 300 žadatelů mediální prostor na zastupovaných rádiích v hodnotě 56 milionů Kč.  

Součástí programu je i kompletní marketingové poradenství, kdy mediální odborníci napříč obory připraví pro vybrané podnikatele speciální workshopy v jednotlivých regionech na téma: mediální plánování, správné vyhodnocování kampaní nebo marketingová strategie.

Podnikatelé, kteří se do projektu přihlásí, budou vybráni a splní daná kritéria, budou moct čerpat současně s nejvýhodnějšími podmínkami i mediální prostor v podobě 3měsíční kampaně.

Jak se do programu RH 300 PRO přihlásit?

Do projektu je možné se přihlásit od 15. října. Zájemci o program RH 300 PRO mohou do konce listopadu kontaktovat svého regionálního zástupce ze společnosti Radiohouse nebo si případně zažádat o více informací na e-mailu info@radiohouse.cz. Poté budou mít možnost zúčastnit se vzdělávacích workshopů v daném regionu a získají spolu s objednaným reklamním prostorem na rádiích také kampaně zdarma až na 3 měsíce.