Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Novinky na Rock Radiu

18.2.2021 /

Rock Radio i v novém roce pravidelně zásobuje své posluchače poctivou dávkou rockové muziky. 14. únor se na Rock Radiu opět slavil jako Mezinárodní den slušné rockové muziky. Chystá se Explosive Winter Fest 2021 a v březnu se slušný rock povalí do Prahy. 

Rock Radio zveřejnilo lineup Explosive Winter Festu 2021, který se uskuteční na všech frekvencích Rock Radia už 20. února. Populární Explosive Summer fest, který posluchači dobře z vysílání znají, tak opět dostal svojí zimní verzi. Bude sice jednodenní, ale ani tentokrát nebudou chybět ty největší rockové kapely. Partnerem Explosive Winter Festu 2021 je Fiat Professional.


Zdroj: Rock Radio

Měsíc leden byl pro Rock Radio opět rekordní z hlediska online poslechu. Poprvé v historii byla pokořena hranice 800 tisíc připojení, což znamená meziroční nárůst o více než 100 %.

Od 1. března budou moci naladit vysílání i obyvatelé hlavního města. Slušný rock se valí do Prahy! Na vstup do hlavního města se pečlivě celý tým Rock Radia připravuje. A je přesvědčen o tom, že jejich program nabídne alternativu tradičním rockovým formátům v Praze a stane se tak významným konkurentem těchto značek.

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...