Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Nový web Rádia BLANÍK

20.5.2020 /

Nový design, nový obsah, nová struktura i nové možnosti – to vše nyní nabízí stránky www.radioblanik.cz. Posluchači zde najdou řadu novinek a vylepšení. Zároveň se výrazně upravila grafika a celková barevnost tak, aby ještě více korespondovala s image pohodového rádia.


Zdroj: Rádio Blaník

Hlavní duší projektu tvorby nových stránek BLANÍKU byl Honza Šindelář, který má s podobnými úkoly bohaté zkušenosti. „Na začátku jsme si udělali podrobnou analýzu toho, co přesně posluchači od webových stránek svého rádia nejvíce očekávají. To, co jsme zjistili, pak bylo pro nás základním vodítkem při vytváření nové struktury stránek“, prozradil. Podle Honzy Šindeláře jsou zcela zásadní tyto věci – jednoduché spuštění přehrávače vysílání, přehledný playlist odehraných písniček, a také snadno dostupné podcasty. Posluchači se pak mohou těšit i na přehlednější fotogalerie z akcí rádia a nové fotky svých oblíbených moderátorů. Nové stránky Rádia BLANÍK zároveň nabízí mnohem lepší možnosti pro jejich zobrazení a užívání v mobilním telefonu.

Rádio BLANÍK pak nově začíná publikovat také aktuální články, které nabídnou řadu zajímavých informací a pozvánek. Články budou doplněné i o fotografie, případně o krátké ukázky z vysílání. „Chceme, aby posluchači na našich stránkách pravidelně nacházeli vždy něco nového.  Informace, které odvysíláme klasicky v éteru, tak dostanou nový prostor a každý se k nim bude moct vrátit“, říká programový ředitel Daniel Rumpík.

www.radioblanik.cz – to je nový web Rádia BLANÍK

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...