Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Posluchačů BLANÍKU opět výrazně přibylo

4.11.2021 /

Historicky poprvé se Rádio BLANÍK umístilo na třetím místě v denní poslechovosti. A v podílu na trhu ztrácí pouhou jednu desetinu procenta na druhé místo.

BLANÍK je rádio, které rádo vysílá dobré zprávy, to potvrzuje i programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík: ,,máme velkou radost, že se můžeme podělit o jednu pozitivní zprávu, která se týká přímo nás. Naše blanická rodina se opět rozrostla – a to opravdu významně. Podle nejnovějšího průzkumu poslechovosti RadioProjekt si nás alespoň jednou týdně naladí 1.258 tisíc posluchačů, což je o 119 tisíc víc než před čtvrt rokem.“

Rádio BLANÍK potěšil i počet posluchačů, kteří ladí rádio pravidelně každý den. Nyní je denních posluchačů 635 tisíc, díky čemuž se historicky poprvé dostalo na třetí místo v této kategorii.

V podílu na trhu má aktuálně 11 %. To znamená, že mezi všemi rozhlasovými stanicemi v celé České republice je na třetím místě, a to se ztrátou pouhé jedné desetiny na druhou pozici. Oproti poslednímu měření si polepšilo o 0,7 %.

V podílu na trhu se daří i v jednotlivých krajích. Ve Středočeském, Plzeňském, Karlovarském, Ústeckém a Libereckém kraji je Rádio BLANÍK na prvním místě, na druhé pozici je pak v tržním podílu v Praze a také v Pardubickém a v Olomouckém kraji.

Rumpík doplňuje: „naši milí posluchači, přátelé a partneři – děkujeme, děkujeme, a ještě jednou děkujeme! Moc si této vaší přízně vážíme!“

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...