Newsletter, Novinky, Tiskové zprávy

Prázdninová hospoda na kolečkách Rádia BLANÍK dorazila zdárně do cíle

1.9.2020 /

Osm zastávek, osm úspěšných akcí – taková byla letošní Prázdninová hospoda na kolečkách Rádia BLANÍK, která vyvrcholila poslední srpnovou neděli v Holoubkově se zpěvákem Petrem Rezkem a celým blanickým týmem.

„Byl to již čtvrtý ročník tohoto projektu a s čistým svědomím jej můžeme označit za jednoznačně nejzdařilejší,“ řekl Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK. „Náš tým, který každou sobotu vyrážel za našimi posluchači, zaslouží absolutorium a všem jeho členům patří velký dík za perfektně zorganizované turné,“ dodal. Poděkování patří i oběma partnerům, tedy společnosti LE&CO a pivovaru Velkopopovický Kozel.

Tým Rádia BLANÍK postupně navštívil Votice, Slatiňany, Dobšice, Čáslav, Kondrac, Českou Kamenici, Jindřichův Hradec a Holoubkov. Tady všude teklo pivo proudem, a grilovaná šunka voněla v okolí. Během osmi zastávek se v Prázdninové hospodě vypilo 64 sudů piva, 17 sudů malinovky a snědlo se 45 velkých šunek na kosti.

Součástí letošního programu byly i koncerty řady oblíbených interpretů. Své největší hity zazpívali Standa Hložek, Helena Vondráčková, David Deyl, Petr Rezek, Jakub Smolík, a také Michal Šindelář!

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...