Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Pressklub Frekvence 1 nově moderuje také Pavlína Wolfová

11.6.2019 /

Rozhlasová stanice Frekvence 1 opět posiluje svůj zpravodajský tým. Novou moderátorkou každodenního publicistického pořadu Pressklub se od pátku 7. června stála známá novinářka Pavlína Wolfová. V květnu už řady moderátorů Frekvence 1 rozšířil Luděk Staněk.

„Na spolupráci s Frekvencí 1 se velmi těším. Mým prvním hostem byl Ivan Bartoš, šéf Pirátů. Rozhovor jsme vysílali navíc přímo ze Sněmovny,“ řekla populární moderátorka. „Rozhovor je rádiový formát, ke kterému se velmi ráda vracím,“ dodala.

Wolfová je tak po moderátorovi Luďku Staňkovi, který Pressklub Frekvence 1 uvádí jednou týdně od letošního května, dalším nováčkem v týmu celoplošné rozhlasové stanice. „S novými moderátory dostávají posluchači dva benefity – tematickou a názorovou pestrost a úroveň. Oba noví moderátoři jsou profesionálové s velkým renomé“, říká Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1. Spotová reklama v pásmu 18-20 bude pro klienty díky této posile více atraktivní a efektivní.

Dalšími moderátory Pressklubu Frekvence 1 jsou Romana Navarová, Ondřej Novotný a šéfredaktor zpravodajství Luboš Procházka. Publicistický pořad Pressklub vysílá rádio každý všední den od 18:00 hod.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...