Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio BLANÍK chystá na víkend speciální volební zpravodajství

8.10.2021 /

Dnes ve 14 hodin se otevřely volební místnosti a začínají tak Volby do do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které vyvrcholí zítra v 9. října ve 14 hodin. Rádio BLANÍK chystá speciální volební zpravodajství, na posluchače čekají vstupy volebních štábů a aktuální informace na sociálních sítích.

Věděli jste, že jediné Občanské fórum získalo v parlamentních volbách více než 50 % hlasů? Bylo to hned v těch prvních porevolučních v roce 1990 a od té doby se už nic podobného žádné politické straně nepodařilo. Anebo že jediný Václav Klaus dokázal jako volební lídr zvítězit ve volbách dvakrát po sobě? Volby 2021 jsou zde a také u nás na BLANÍKU se samozřejmě věnujeme dění kolem nich.

V sobotu 9. října 2021 se ve 14 hodin uzavřou volební místnosti a začne sčítání hlasů. V ten moment odstartuje i speciální volební vysílání Rádia BLANÍK. „Naši reportéři budou hned v několika volebních štábech, odkud se budou v pravidelných vstupech hlásit do našeho vysílání. Posluchači tak nepřijdou o průběžné výsledky i aktuální komentáře a ohlasy,“ prozradil programový ředitel Daniel Rumpík. Průběžný obsah, ve kterém se bude monitorovat dění kolem voleb, bude přidáván i na sociální sítě. Speciální volební zpravodajství Rádia BLANÍK pak bude pokračovat i po celou neděli.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...