Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio BLANÍK má nejvyšší podíl na trhu v historii

7.2.2020 /

Rádio BLANÍK si alespoň jednou týdně naladí 1.148 tisíc lidí. Je to o 31 tisíc víc než při minulém výstupu. Pokud se ale podíváme na meziroční srovnání, poslouchá nás týdně o 157 tisíc posluchačů více, než v únoru 2019!

Nahoru jsme šli i v kategorii denních posluchačů, kterých máme nyní podle výsledků poslechovosti 640 tisíc. Oproti minulému měření jsme si polepšili o 21 tisíc.

Velkou radost nám ale udělal nový podíl na trhu. Rádio BLANÍK se dostalo historicky poprvé na 9,7 %. Meziročně jsme v této kategorii posílili téměř o 2 procenta. V celorepublikovém měření jsme na 3. místě, před námi je pouze Impuls a Radiožurnál. Poprvé v historii jsme v podílu na trhu přeskočili celoplošnou Frekvenci 1, před kterou máme nyní skoro procentní náskok. Téměř o procento a půl je pak za námi Evropa 2.

V tržním podílu se nám ostatně daří i v jednotlivých regionech. Na celkovém prvním místě jsme v této kategorii ve Středočeském, Ústeckém, Karlovarském, Plzeňském, Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Žádné jiné rádio nemá v podílu na trhu tolik prvních pozic v jednotlivých krajích jako BLANÍK.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...