Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio BLANÍK proplatilo účty svým posluchačům

2.6.2021 /

Rádio BLANÍK úspěšně ukončilo jarní soutěž posluchačů  BLANÍK PLATÍ VAŠE ÚČTY! Od dubna rádiový tým udělal radost přesně 29 posluchačům a proplatil jim jejich účtenky. 

,,Udělat radost jednomu člověku je krásné. Ale potěšit hned dvacet devět lidí, to je samozřejmě ještě lepší! A přesně to se nám na BLANÍKU podařilo v naší velké jarní hře BLANÍK platí vaše účty,“ shrnuje soutěžní koncept programový ředitel Rádia BLANÍK, Daniel Rumpík. Celkem devětadvaceti posluchačům byly proplaceny jejich účtenky. ,,Tak například Zdeňce z Hostomic jsme zaplatili nový vysavač, Stanislavě z Jirkova nové brýle, Marii z Brna jsme proplatili vitamíny pro celou rodinu a Jirkovi z Prahy zbrusu novou autobaterii,“ dodává Rumpík.

Těch věcí bylo ale samozřejmě mnohem víc – například byla proplacena daň z nemovitosti, sekačka, dětské kolo nebo potahy z Deco Doma… Celkem to bylo za 82 075,- Kč! A je pravdou, že právě v této nelehké době každý z výherců ocenil dvojnásob, že se mu už jednou utracené peníze díky BLANÍKU opět vrátily do peněženky.

Na závěr Daniel Rumpík říká: ,,těm, co vyhráli, blahopřejeme! Pro všechny ostatní pak máme dobrou zprávu – už nyní chystáme opět něco nového… Tak buďte ve střehu a poslouchejte Rádio BLANÍK.“

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...