Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio BLANÍK spouští vysílání v Ostravě i Olomouci

6.11.2020 /

Rádio BLANÍK vysílá už 21 let a v pondělí 9. listopadu 2020 blaničtí moderátoři poprvé pozdraví posluchače v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Díky tomu bude Rádio BLANÍK pokrývat zhruba 90% území České republiky a stane se důstojnějším konkurentem tradičních celoplošných značek. Kromě Ostravy a Olomouce se bude vysílat na kmitočtech i v Prostějově, Přerově, Zábřehu, Kroměříži, Šumperku, Bruntálu a Hranicích. Na těchto frekvencích doposud vysílala Rádia Helax a Rubi, která se tak začlenila do rodiny Rádia BLANÍK, podobně jako v květnu letošního roku Rádio Petrov.

Rozšíření signálu Rádia BLANÍK na další území Moravy a Slezska s sebou nese ještě jeden důležitý aspekt. Plní se tak přání celé řady klientů a reklamních zadavatelů, kteří už mnoho let volali po tom, aby se vysílání dostalo dál na Moravu. „Řada z nich zde má své pobočky a nyní mohou konečně i tady využít své rádio, o kterém vědí, že funguje, Jsem přesvědčený o tom, že výjimečný formát BLANÍKU bude nyní po dokrytí Moravy a Slezska velkou výzvou pro spoustu národních značek. Nabízíme jim produkt založený na blízkém vztahu k posluchačům i klientům, který má nyní navíc takřka celoplošný dosah!“, připomíná Štěpán Ryska, jednatel společnosti Radiohouse, zastupující exkluzivně prodej reklamy na Rádiu BLANÍK.

Program BLANÍKU bude novým posluchačům na Moravě a ve Slezsku nabízet důraz na regionální servis, aktuální zpravodajství, zajímavé tipy, a hlavně to nejlepší z české hudební tvorby od osmdesátých let do současnosti. V pondělí 9. listopadu zároveň startuje nové ranní vysílání speciálně pro Moravu a Slezsko, na které se mohou posluchači těšit každý všední den od 5 do 9 hodin. „Chtěli jsme ty nejlepší z nejlepších, kteří byli v posledních dvaceti letech slyšet v moravském a slezském éteru. A také tento sen se nám vyplnil. Průvodci pořadu Dobré ráno, Moravo a Slezsko! budou oblíbení moderátoři Radek Erben a Magda Otáhalová, kteří mají za sebou i mnoho let úspěšného společného vysílání na Hitrádiu Orion. Oba s sebou přináší nejen zkušenost a profesionalitu. Jsme přesvědčeni, že jejich nové ranní vysílání bude od začátku patřit k tomu nejlepšímu v moravském a slezském éteru,“ prozradil Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Díky rannímu vysilání Dobré ráno, Moravo a Slezsko! získájí klienti na Moravě širokou nabídku speciálních operací mimo reklamní bloky a možnost posílit tak efektivitu svých marketingových kampaní,“ dodává Štěpán Ryska za Radiohouse. „Úspěch Rádia Blaník je založený na blízkém vztahu k posluchačům i klientům. Víme, že řada z nich má své pobočky na Moravě a nyní mohou konečně i tam využít rádio, o kterém vědí, že funguje. Výjimečný formát BLANÍKU bude nyní po dokrytí Moravy a Slezska velkou výzvou i pro spoustu národních značek,“ připomíná Štěpán Ryska.

Start nového vysílání Rádia BLANÍK pro Moravu a Slezsko doprovází i velká billboardová kampaň, kterou připravilo Studio Stojkov. Koncept je založený na postavách z dávné české a moravské mytologie. Věděli jste, že legendární Bivoj byl vlastně tak trochu z Hané? Už brzy to uvidíte na vlastní oči!

,,Jsme BLANÍK – pohodové rádio pro Čechy, Moravu a Slezsko!“

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...