Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Blaník spustilo projekt „Svačiny pro naše hrdiny“!

6.4.2020 /

Ve dvou se to lépe táhne a ve třech je to ještě lepší. Rádio BLANÍK spojilo síly se společností LE&CO a s pekárnou Kabát a rozváží Svačiny pro naše hrdiny. Chtějí tím tak poděkovat hrdinům dnešních dní.

Speciální svačinový tým obdaruje záchranáře, lékaře, zdravotní sestry, ošetřovatelky v domovech pro seniory, řidiče MHD, policisty, vojáky, hasiče, ale i prodavačky a mnohé další. LE&CO věnuje tu nejlepší šunku a pekárna Kabát křupavé rohlíky! „LE&CO je naším dlouholetým partnerem, se kterým jsme v posledních letech realizovali už několik úspěšných projektů. S o to větší radostí jsme se připojili také k tomuto, který má v těchto dnech skutečně smysl. Je jasné, že skvělá šunka si žádá i skvělé pečivo, proto je nám velkou ctí, že k tomuto projektu se zcela nezištně přidala také pekárna Kabát,“ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Poprvé vyrážív pondělí 6. dubna 2020 a posluchači Rádia BLANÍK mají možnost ovlivnit jednotlivá místa, kam budou svačiny dovezeny. Stačí poslat SMS na 603 118 118, případně je možné napsat svůj tip na blanický Facebook.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...