Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Blaník spustilo projekt „Svačiny pro naše hrdiny“!

6.4.2020 /

Ve dvou se to lépe táhne a ve třech je to ještě lepší. Rádio BLANÍK spojilo síly se společností LE&CO a s pekárnou Kabát a rozváží Svačiny pro naše hrdiny. Chtějí tím tak poděkovat hrdinům dnešních dní.

Speciální svačinový tým obdaruje záchranáře, lékaře, zdravotní sestry, ošetřovatelky v domovech pro seniory, řidiče MHD, policisty, vojáky, hasiče, ale i prodavačky a mnohé další. LE&CO věnuje tu nejlepší šunku a pekárna Kabát křupavé rohlíky! „LE&CO je naším dlouholetým partnerem, se kterým jsme v posledních letech realizovali už několik úspěšných projektů. S o to větší radostí jsme se připojili také k tomuto, který má v těchto dnech skutečně smysl. Je jasné, že skvělá šunka si žádá i skvělé pečivo, proto je nám velkou ctí, že k tomuto projektu se zcela nezištně přidala také pekárna Kabát,“ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Poprvé vyrážív pondělí 6. dubna 2020 a posluchači Rádia BLANÍK mají možnost ovlivnit jednotlivá místa, kam budou svačiny dovezeny. Stačí poslat SMS na 603 118 118, případně je možné napsat svůj tip na blanický Facebook.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...