Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Blaník startuje novou hru, proplatí posluchačům roční zálohy na energie

17.10.2022 /

V pondělí 17. října odstartoval ve vysílání Rádia Blaník projekt Energie na rok zdarma, který rádio realizuje spolu s partnerem Sev.en Energy. Rádiová hra je postavena na běžném modelu, kdy se posluchač musí nejprve u rádia zaregistrovat a poté poslouchat, zda jej v rádiu zmíní. Podobný koncept Rádio Blaník využilo již na jaře, kdy posluchačům rozdalo na zálohy energií téměř půl milionu korun.  

Rádio Blaník v pondělí 17. října odstartuje hru s názvem Energie na rok zdarma, kterou realizuje ve spolupráci s druhým největším výrobcem energie v ČR Sev.en Energy. Prvního výherce vyhlásí už v pondělí 24.10. 2022. Hru o zaplacení ročních záloh na energie rádio poprvé zrealizovalo na jaře a pro velký úspěch u posluchačů ji opakuje i nyní na podzim.  

„Rádio Blaník dlouhodobě vystupuje se strategií, že posluchačům ulehčuje život a pomáhá jim jako blanický rytíř v těžkých chvílích. Dnes více než kdy jindy vnímáme, že se naši posluchači často ocitají ve finanční tísni, protože nedokáží zaplatit své účty za energie. Proto jsme se spolu se Sev.en Energy rozhodli, že jim proplatíme roční zálohy a trochu jim v současné situaci ulehčíme život,“ říká Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník. 

„Naše společnost je tradičním výrobcem stabilní levné energie převážně z domácích paliv, což je přesně disciplína, která by postupně mohla domácnostem pomoci snížit částky na fakturách. I proto nám připadala iniciativa Rádia Blaník velmi sympatická a rozhodli jsme se ji podpořit,“ říká Gabriela Sáričková Benešová, mluvčí Sev.en Energy. 

Princip hry 

Posluchač pošle registrační SMS do rádia, kde uvede své jméno, údaje o bydlišti a výši měsíčních záloh za energie. Tímto krokem se zaregistruje do hry a pak už jen čeká a poslouchá stanici, zda tam nezazní jeho jméno. Pokud uslyší své nacionále ve vysílání, musí zavolat do Rádia Blaník dříve, než dozní 3 po sobě jdoucí písničky. Poté mu Rádio Blaník a Sev.en Energy proplatí 12násobek částky, kterou si soutěžící napsal do registrační SMS.  

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...