Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio BLANÍK vysílalo do Itálie!

3.4.2020 /

Rádio může i spojovat. A v době, kterou zažíváme v těchto týdnech, to platí dvojnásob. Ve čtvrtek ráno se Rádio Blaník spojilo s italským Rádiem 2.0 Bergamo. Tato stanice vysílá v místech, která patří mezi hlavní světová epicentra šíření coronaviru.

Po krátké ranní konverzaci přes sociální sítě přišel nápad – spojení přes online stream a zároveň i sdílení s posluchači BLANÍKU. Kolegové v Rádiu 2.0 Bergamo si tak mohli v přímém přenosu poslechnout zdravici pro ně i pro celou Itálii, která se odvysílala také v italštině. Moderátor Petr Slíva má syna Tadeáše, který studuje italské gymnázium, takže nebylo možné udělat chybu. Napsal skvělý scénář a Petr to bezchybně přečetl. Vstup byl zakončen písničkou od legendárních Ricchi e Poveri.

V Bergamu to vyvolalo velké nadšení a vstup byl odvysílán v pátek moderátorem Alessandrem v ranní show. Zpráva o vysílání se objevila i na jejich sociálních sítích. Tady je možné se na to podívat v originálu:

Solidarietà internazionale tra radio 🇮🇹🇨🇿: gli amici di Rádio Blaník, di Praga, hanno dedicato uno speciale all’Italia e ci hanno contattato per esprimere la loro vicinanza al nostro Paese. Grazie ragazzi, amiamo la Repubblica Ceca! 😍

Italský vstup si můžete poslechnout tady:

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...