Novinky z oboru

Rádio Evropa 2 připravilo charitativní unplugged koncert Evropa 2 srdcem. Vyzkouší svůj vůbec nejmasivnější livestream

2.12.2016 / Praha

Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, podpoří nadaci Život dětem, která se zaměřuje na pomoc nemocným a handicapovaným dětem. Na Náměstí Václava Havla (na Piazzetě Národního divadla) se uskuteční v pondělí 12. prosince od 13:00 hod. dvouhodinový improvizovaný koncert s názvem Evropa 2 srdcem. Vystoupí na něm například kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Lenny a další. Zazní naživo také letošní vánoční hymna Evropy 2 v podání všech moderátorů rádia, včetně Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. Poprvé rádio vyzkouší také své nejdelší livestreamové vysílání na web a sociální sítě, které současně budou přebírat na svých profilech i někteří vystupující umělci, moderátoři a partneři Evropy 2.

002

Dvouhodinový charitativní koncert s názvem Evropa 2 srdcem se uskuteční v pondělí 12. prosince na Piazzetě Národního divadla (Náměstí Václava Havla) a začne ve 13.00 hod. Evropa 2 se v rámci něj také pokusí o svůj vůbec nejdelší livestream, který bude k vidění nejen na webu a sociálních sítích rádia, ale také na profilech některých vystupujících umělců a moderátorů rádia.

„Máme také navázanou spolupráci s partnery BrandzFriendz. Věřím proto, že se nám tak podaří charitativní rozměr akce dostat i do digitálního prostředí a téma solidarity a pomoci posunout k co největšímu počtu mladých lidí a uživatelů sociálních sítí. Odhadujeme, že by přenos mohl mít dosah až milion lidí,“ říká Jiří Sládek, ředitel digitálních aktivit LagardereActive CR

Více o kampani k projektu Evropa 2 srdcem

„Kampaň k projektu Evropa 2 srdcem spouštíme začátkem prosince. Lidé se tak ve vysílání a zejména na webových stránkách rádia mohou dozvědět konkrétní příběhy dětí, kterým finanční pomoc pomůže. Naši moderátoři natočili také emotivní video i audio spot, kde je zveřejněno sbírkové konto. Součástí je samozřejmě i masivní on-air podpora projektu v rámci celodenního vysílání rádia Evropa 2,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2. Na projektu kromě Evropy 2 a obecně prospěšné společnosti Život dětem spolupracuje také Národní divadlo, které pro tento unikátní projekt poskytlo prostory.

Více o koncertu

Celý koncert bude mít podobu tzv. buskingu neboli improvizovaného podia s jen tou nejnutnější technikou. Na koncertě se představí kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Lenny, Atmo Music, Paulie Garand, Mikolas Josef, Skyline, Holden, TheGlowsticks. Všichni umělci a moderátoři navíc vystupují bez nároku na honorář. Koncert začne ve 13.00 hod. a potrvá přibližně dvě hodiny. Během koncertu budou mít lidé možnost zakoupit na místě tradiční samolepky a odznaky Život dětem, díky kterým se také zapojí do celonárodní sbírky. Zveřejněno bude rovněž sbírkové konto (83297339/0800; variabilní symbol 2), kde mohou lidé přispívat již od začátku prosince.

HEADLINES

Headline

Speciální operace mají nové webové stránky

...
Headline

Nebojte se zeptat na finanční možnosti klienta

Téma peníze jsou ožehavým tématem. I obchodníci pak často chodí kolem ceny za zakázku jako kolem hor...