Novinky z oboru

Rádio Evropa 2 připravilo charitativní unplugged koncert Evropa 2 srdcem. Vyzkouší svůj vůbec nejmasivnější livestream

2.12.2016 / Praha

Evropa 2, nejposlouchanější rádio pro mladé, podpoří nadaci Život dětem, která se zaměřuje na pomoc nemocným a handicapovaným dětem. Na Náměstí Václava Havla (na Piazzetě Národního divadla) se uskuteční v pondělí 12. prosince od 13:00 hod. dvouhodinový improvizovaný koncert s názvem Evropa 2 srdcem. Vystoupí na něm například kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Lenny a další. Zazní naživo také letošní vánoční hymna Evropy 2 v podání všech moderátorů rádia, včetně Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. Poprvé rádio vyzkouší také své nejdelší livestreamové vysílání na web a sociální sítě, které současně budou přebírat na svých profilech i někteří vystupující umělci, moderátoři a partneři Evropy 2.

002

Dvouhodinový charitativní koncert s názvem Evropa 2 srdcem se uskuteční v pondělí 12. prosince na Piazzetě Národního divadla (Náměstí Václava Havla) a začne ve 13.00 hod. Evropa 2 se v rámci něj také pokusí o svůj vůbec nejdelší livestream, který bude k vidění nejen na webu a sociálních sítích rádia, ale také na profilech některých vystupujících umělců a moderátorů rádia.

„Máme také navázanou spolupráci s partnery BrandzFriendz. Věřím proto, že se nám tak podaří charitativní rozměr akce dostat i do digitálního prostředí a téma solidarity a pomoci posunout k co největšímu počtu mladých lidí a uživatelů sociálních sítí. Odhadujeme, že by přenos mohl mít dosah až milion lidí,“ říká Jiří Sládek, ředitel digitálních aktivit LagardereActive CR

Více o kampani k projektu Evropa 2 srdcem

„Kampaň k projektu Evropa 2 srdcem spouštíme začátkem prosince. Lidé se tak ve vysílání a zejména na webových stránkách rádia mohou dozvědět konkrétní příběhy dětí, kterým finanční pomoc pomůže. Naši moderátoři natočili také emotivní video i audio spot, kde je zveřejněno sbírkové konto. Součástí je samozřejmě i masivní on-air podpora projektu v rámci celodenního vysílání rádia Evropa 2,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2. Na projektu kromě Evropy 2 a obecně prospěšné společnosti Život dětem spolupracuje také Národní divadlo, které pro tento unikátní projekt poskytlo prostory.

Více o koncertu

Celý koncert bude mít podobu tzv. buskingu neboli improvizovaného podia s jen tou nejnutnější technikou. Na koncertě se představí kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Lenny, Atmo Music, Paulie Garand, Mikolas Josef, Skyline, Holden, TheGlowsticks. Všichni umělci a moderátoři navíc vystupují bez nároku na honorář. Koncert začne ve 13.00 hod. a potrvá přibližně dvě hodiny. Během koncertu budou mít lidé možnost zakoupit na místě tradiční samolepky a odznaky Život dětem, díky kterým se také zapojí do celonárodní sbírky. Zveřejněno bude rovněž sbírkové konto (83297339/0800; variabilní symbol 2), kde mohou lidé přispívat již od začátku prosince.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...