Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Frekvence 1 vyráží na roadshow. O prázdninách bude vysílat z autokempů!

11.7.2019 /

Stejně jako během loňských letních prázdnin vyráží rádio Frekvence 1 i letos na roadshow za posluchači do autokempů. Putovní akce Radiokempy odstartovala už 2. července v kempu Modřín na Lipně, pokračovat bude v Budišově nad Budišovkou, a v autokempu Osek.

Frekvence 1 využívá dlouhodobě kontaktní eventy jako jeden z hlavním marketingových nástrojů. Vedle osvědčených konceptů Frekvence 1 platí za vás, nebo vánočního modelu

Frekvence 1 plní přání se po loňském úspěchu vrací rádio i k letním zážitkovým akcím. Chystá se na tour po českých autokempech, kam přiveze spolu s týmem Frekvence 1 i hvězdného hosta. V úterý 2. července večer vystoupil například v kempu Modřín zpěvák Marek Ztracený, následně druhý den ráno mezi 6. a 10. hodinou přímo z tábořiště u Vltavy vysílala ranní dvojice Lubka Ponížilová a Míra Michálek. Posluchači tak mohli být přímo u toho a sledovat je při práci.

„Kempy jsou takovou přípravou na naší hlavní letní akci, hudební festival Parádafest“, vysvětluje ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda a dodává: „Do kempu s námi jede jeden interpret, na Parádafestu máme postavený line up na dvou scénách. Kempy jsou ochutnávka, Parádafest hlavní chod.“

Více informací o projektu:

Další zastávkou Radiokempů se 16. července stane autokemp Budišov nad Budišovkou. Od 14.00 do 18.00 hod. zde budou živě vysílat moderátoři Jana Knížková a Roman Mikesch a v čase 18.00 – 22.00 hod. Robin Sobek. Posluchači se mohou těšit i na tradiční písničky na přání, do kterých se mohou zapojit právě i návštěvníci kempu přímo v místě vysílání.
O hudební zážitek v Budišově se postará zpěvačka Olga Lounová. Prozatím třetí potvrzenou zastávkou bude 30. července autokemp Osek. Na něm díky Frekvenci 1 zazpívají Rybičky 48. Parádafest Frekvence 1 se letos uskuteční v sobotu 10.8. v přírodním divadle na Konopišti.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...