Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Radiohouse představil novou obchodní politiku, nabídne lepší ceny

2.10.2019 /

(1.10. 2019, Praha) Společnost Radiohouse s.r.o. představila novou obchodní politiku na rok 2020. Kombinuje v ní celé produktové portfolio a obohacuje jej o multimediální a digitální prvky. V roce 2020 chce konkurovat lepší cenou a důslednějším využitím výhod regionálního vysílání.

Nejsilnější celoplošný produkt Radiohouse Total po odchodu stanic skupiny Active Radio, nadále zasahuje přibližně polovinu populace, která si během týdne naladí nějaké rádio. Ceníkovou cenu za tisíc oslovení produktu (CPT 6-19h), přitom Radiohouse stanovuje pod úroveň konkurenčního Radio United Total.

„Podobnou cenovou strategii zvolil Radiohouse u všech svých produktů,“ vysvětluje Karel Friml, ředitel divize národního obchodu. „Všechny produkty mají výkonnostně blízko konkurenčním ze stáje Radio United, přitom stojí významně méně. Chceme tak nabídnout zadavatelům možnost využívat rozhlasovou reklamu efektivněji a při stejné investici dosáhnout lepší frekvence zásahu, která je dnes pro výsledek rozhlasových kampaní klíčová,“ uzavírá Friml.

Cena za tisíc oslovení vybraných produktů (CPT 6-19h, Kč)

Zdroj: SKMO Radioprojekt, Median, STEM/MARK, 1.-2.Q 2019, c.s. 12-79, všichni

Společnost Radiohouse také představila dva nové balíčky HITRÁDIO PLUS a BLANÍK PLUS, postavené na síti regionálních rádií, jako cenově výhodnou alternativu celoplošným rozhlasovým stanicím. „Dosah je srovnatelný, poměr cena vs. výkon je ale oproti celoplošným stanicím mnohem lepší, v některých případech o více jak 40 %,“ upřesňuje Karel Friml.

 

Poslechovost vybraných produktů (v tis.)

Zdroj: SKMO Radioprojekt, Median, STEM/MARK, 1.-2.Q 2019, c.s. 12-79, všichni

HITRÁDIO PLUS: Hitrádio City, Hitrádio City 93,7 FM (dříve Rádio City), Hitrádio Černá Hora (dříve Rádio Černá Hora), Hitrádio Dragon, Hitrádio Faktor, Hitrádio FM, Hitrádio FM Plus, Hitrádio Orion, Hitrádio Vysočina, Rádio Zlín, Rádio Krokodýl, Rádio Haná (Skyrock), RCL – Radio Contact (dříve Rádio Contact Liberec), Expres FM

BLANÍK PLUS: Rádio Blaník, Rádio Petrov, Radio Čas, Rádio Jih

 

Cena za tisíc oslovení vybraných produktů (CPT 6-19h, Kč)

Zdroj: SKMO Radioprojekt, Median, STEM/MARK, 1.-2.Q 2019, c.s. 12-79, všichni

Během podzimu představí také Radiohouse agenturám a národním klientům novou podobu speciálních operací. Soutěže, rozhovory, moderované vstupy a další on-air prvky, nyní dostanou i novou podobu obohacenou o digitální platformy zahrnující PR články, podcasty, notifikace na mobilních zařízeních a příspěvky na sociálních sítích. Radiohouse tak reaguje na rychlý růst poslechu prostřednictvím digitálních technologií. Radiohouse dále využije nových komerčních pořadů a rubrik na regionálních rádiích, které bude nabízet jak v sítích pro celoplošné zadavatele, tak v jednotlivých regionech.

 

Ceníky jsou dostupné na www.radiohouse.cz

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...