Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rock rádio personálně posiluje o nové moderátorky a pouští se do projektu Movember

21.11.2022 /

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia změnilo v průběhu podzimu svůj program a personálně posílilo o dvě moderátorky. Nově na stanici moderují zpěvačky Annabelle Fárová a Leona Šenková. Rock rádio se také připojuje k celosvětovému projektu Movember a chystá s moderátorem Marothou i rockový song na podporu prevence proti rakovině varlat a prostaty.

Rock rádio, které je součástí mediální skupiny Media Bohemia, postupně proměňuje svůj program, který začíná z velké části odbavovat ze studia Rock rádia z Prahy. Začátkem září se stal programovým ředitelem Ondřej Cikán, nyní rádio rozšiřuje řady svých moderátorů a posiluje programovou složku.


Zdroj: Media Bohemia, Leona Šenková

„Rock rádio bylo doposud doménou mužů, a tak jsme se rozhodli, že nyní do vysílání zařadíme i nové bloky, které budou v režii ostřílených rockerek. Každodenní odpolední drive s názvem Rockovej voraz moderuje relativně nová tvář české hudební scény šansoniérka a duší rockerka Annabelle Fárová. O rockovém víkendu doplňuje řady moderátorů Leona Šenková, kterou mohou posluchači znát například z populární talentové soutěže,“ vysvětluje programový ředitel Rock rádia, Ondřej Cikán.


Zdroj: Media Bohemia, Annabelle Fárová

Rockový song Marothy na podporu projektu Movember

Nově se v letošním roce Rock rádio připojilo k celosvětovému projektu Movember 2022. Rádio podpoří ve vysílání sbírkové konto, zapojí se jednotliví moderátoři, kteří si v průběhu listopadu nechávají narůst symbolický knírek. Moderátor Marek „Marotha“ Pavelka, který je velmi oblíbený v rockové komunitě, u této příležitosti složí také song, který bude pojícím prvkem projektu pro Rock rádio.

Rockový kalendář

Rádio každoročně pořádá soutěž, kdy hledá mezi svými posluchačkami 12 nejkrásnějších a nejslušnějších posluchaček rockerek, se kterými nafotí profesionální fotograf rockově laděný kalendář. V letošním roce se do soutěže přihlásilo 149 rockerek a do hlasování se zapojilo 53.717 tisíc posluchačů. Aktuální kalendář slušných rockerek pro rok 2023 je právě v prodeji. „Celkem šlo do tisku 1500 kusů, ale během prvních dvou týdnů se nám podařilo prodat téměř tisíc kusů, což je dosavadní rekord,“ vysvětluje Ondřej Cikán.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...