Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rodinný festival Pigyáda zamíří po roce opět do zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Vloni na něj dorazilo více než 8000 návštěvníků!

11.4.2019 /

Dvoudenní víkendová zábavná show prasátka Pigy a jeho přátel se po roce opět vrací do zábavního parku Mirakulum v Milovicích. Rodinný festival Pigyáda odstartuje ve středočeských Milovících již v sobotu 18. května, a kromě nabitého programu slibuje i řadu novinek. Návštěvníci festivalu se mohou jako již tradičně těšit na show prasátka Pigy, cvičení s Hankou Kynychovou, ale i kouzlení s Pavlem Kožíškem. Na podiu se také představí u teenagerů velmi oblíbené zpěvačky: Nela Kailová, Nela Dobiášová nebo Tereza Balonová – vítězka Porty 2018. Nebudou chybět ani nejrůznější soutěže a workshopy, například závod chrobotů, slime show se slimerkami (výroba slizu), wiggle dance, apod.  

 

O víkendu 18. a 19. května se park Mirakulum ve středočeských Milovicích promění v dětský ráj. Uskuteční se tu totiž další ročník rodinného festivalu Pigyáda. Program slavnostně odstartuje v sobotu ve 12.00 hodin a během dvou dnů se na něm představí kromě oblíbeného prasátka Pigy a jeho nová kamarádka Lily, také desítka umělců jako například Nela Kailová, Nela Dobiášová, Tereza Balonová, Pavel Kožíšek nebo Hanka Kynychová.

 

„Letošní Pigyáda bude výjimečná tím, že na ní dětem představíme Pigyho vesmírnou kamarádku Lily. Věříme, že stejně jako prasátko Pigy si získá jejich přízeň a stane se dalším průvodcem po našich akcích a show,“ prozrazuje Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů skupiny Active a dodává: „Stejně jako v loňském roce, kdy za námi do Mirakula dorazilo více než 8000 návštěvníků, i letos pokračujeme s tématem objevování vesmíru. Proto se mohou děti těšit třeba na mobilní planetárium, robotí závody nebo slizovou show se slimerkami.“

 

Program na Pigyádě je určený pro celou rodinu. Kromě malých dětí si na své přijdou také jejich starší sourozenci, protože v rámci doprovodného programu vystoupí například Nela Kailová, Nela Dobiášová nebo zpěvačka Tereza Balonová. Děti si mohou také zakouzlit s Pavlem Kožíškem, zacvičit s Hankou Kynychovou nebo si vyrobit sliz s populárními slimerkami.

 

Informace o vstupném a programu Pigyády naleznete na www. pigy.cz.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...