Newsletter, Novinky, Novinky z oboru

Šampionát Hitrádií – velká podzimní hra o peníze

12.11.2020 /

Síť Hitrádií (Hitrádio FM Plus, Hitrádio Dragon, Hitrádio City 937, Hitrádio Faktor, Hitrádio FM, Hitrádio Vysočina, Hitrádio Černá Hora, Hitrádio City, Hitrádio Orion) si pro své posluchače připravilo velkou podzimní hru o peníze. Soutěž odstartovala v pondělí 9. listopadu ve Snídani šampionů s Johanem a Ondrou.

Rok 2020 je pro fanoušky velkých sportovních klání a her zklamáním. Nekonalo se MS v hokeji, ME ve fotbale, nekonaly se letní olympijské hry v Tokiu. Nekonal se téměř žádný velký šampionát. Proto se Hitrádia rozhodla svým posluchačům udělat radost a konec náročného roku 2020 všem zpříjemnit, připravila pro ně velkou podzimní hru o peníze.

Od pondělí 9. listopadu odstartoval ve Snídani šampionů s Johanem a Ondrou na Hitrádiích velkolepý Šampionát – jediný, který se letos koná! Na výherce čekají lákavé prize money. Soutěží se až do 18. prosince.

Princip hry: každý všední den je úkolem rozluštit 3 ukázky z hitů, které zaznívají ve vysílání. Za každý uhodnutý song lze získat tisícovk a na závěr je možné výhru zdvojnásobit díky double ukázce. Denně je tak možné vyhrát až 6.000 korun. Správnou odpovědí se rozumí buď celé jméno interpreta, nebo název songu do 10sec.

Letošní rok je zkouškou pro celý svět. I ten sportovní byl nenávratně poškozený. Téměř všechny velké sportovní události byly zrušeny. Jediný šampionát, který se ale letos určitě hraje, je ten ve Snídani šampionů na Hitrádiích.

Registrace do soutěže je zdarma, stačí vyplnit formulář a pak jen čekat na telefon oblíbených moderátorů Johana a Ondry. Každé všední ráno mezi 6:00 – 9:00!

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...