Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Série Tajných koncertů odstartovala Markem Ztraceným v Plzni

1.7.2020 /

Síť Hitrádií si pro své posluchače připravila netradiční formát pro letošní léto. Vybraní soutěžící se totiž mohou zúčastnit jednoho ze 7 utajených koncertů. Celá soutěž odstartovala na Hitrádiu FM Plus v půlce června a vyvrcholí během srpna. A kdo na utajených koncertech zahraje? Marek Ztracený, Mirai, Xindl X, nebo Mig 21.

Projekt „Dáme jídlo, dáme hvězdu – to jsou unikátní koncerty, které si připravila Hitrádia ve spolupráci s Dáme jídlo a dalšími partnery. Na tento netradiční formát se mohou posluchači těšit celé léto.

Šňůru koncertů odstartoval Marek Ztracený na úvodním Tajném koncertu Hitrádia FM plus v Plzni, který se mimořádně vydařil a všech 160 návštěvníků odcházelo nadmíru spokojeno. „Nadšení z tohoto netradičního formátu, kdy si vybraní posluchači Hitrádia mohou doslova užít koncert jen pro ně, neskrýval ani zpěvák Marek Ztracený, který si pochvaloval jak milou atmosféru, tak závěrečnou obrovskou autogramiádu, kdy se vyfotil snad s každým návštěvníkem koncertu. Tento čtvrtek pokračujeme v Českých Budějovicích. Poděkování za úspěšnou premiéru patří především Kláře Veselé, Lucii Pacholíkové a Martině Novákové za skvělou kooperaci, ale i spoustě dalších, kteří pomohli jak s organizací a produkcí, tak s obchodní a programovou stránkou. Jen tak dál,“ shrnuje Lukáš Nádvorník, ředitel Mediaparku.

Tento týden se chystá další koncert, tentokrát s kapelou Mirai, soutěží se na jihočeském Hitrádiu Faktor.

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...