Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

SLUNÍČKOVÉ LÉTO – VELKÁ LETNÍ HRA RÁDIA BLANÍK

23.6.2021 /

Rádio BLANÍK si pro své posluchače připravilo velkou letní hru: SLUNÍČKOVÉ LÉTO o 3 nové ŠKODY Scala. Tým rádia naplnil  Škodu Scala malými barevnými míčky – nasypali je do zavazadlového prostoru i do všech vnitřních přihrádek. Soutěžní otázka zní– kolik se tam těch míčků vešlo? 

Na chalupu, na prázdninový výlet, do práce nebo klidně až na konec světa. Je jen na vás, kam vyrazíte v nové Škodě Scala,  kterou můžete vyhrát ve velké letní hře Rádia BLANÍK. První soutěžní kolo proběhne v pátek 23.7. Každý všední den se také soutěží o menší denní prémii, kterou vyhlašuje moderátor Petr Slívá vždy v 11:40.

„V pondělí 21. června, tedy symbolicky v první letní den, jsme za přítomnosti notáře naplnili vůz Škoda Scala barevnými míčky. Dali jsme je do všech možných a myslitelných vnitřních prostor vozu, včetně zavazadlového prostoru nebo vnitřních přihrádek, Úkol posluchačů je jasný – napsat nám v jednoduché SMS, kolik se tam těch míčků vešlo,“ prozradil Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK, který nijak neskrýval radost nad touto velkou letní hrou, o kterou je od samotného začátku mimořádný zájem. „BLANÍK je české rádio a jako takové se snažíme nejen hrát české písničky, ale také každý den mluvit o tom, co je u nás nového a kam si případně vyrazit na hezký letní výlet. No a když na výlet po Česku, tak samozřejmě nejlépe v krásném novém českém autě,“ doplnil s úsměvem a zároveň poděkoval všem, kteří se zasloužili o realizaci této kampaně.

Princip hry je jednoduchý vůz Škoda Scala byl naplněn malými barevnými míčky, které byly nasypání do zavazadlového prostorru i do všech vnitřních přihrádek. Soutěžní otázka zní – kolik se tam těch míčků vešlo? Podrobnosti a pravidla soutěže naleznete na webu Rádia BLANÍK.


Zdroj: Rádio BLANÍK

A pokud by někdo z posluchačů potřeboval nápovědu, tak je možné se podívat na video, kde je zmíněné auto vidět z několik různých úhlů a celý proces „míčkování“ zdokumentován.

SLUNÍČKOVÉ LÉTO – VIDEO 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...