Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Soutěž Sprchozpěv s Palmolive na Přehrady festech – Pigyáda

12.7.2019 /

Letos se uskuteční již druhý ročník rodinného festivalu u vody – Pigyáda. Během letošních prázdnin proběhnou 3 festivaly na český přehradách: 12.-13.7. – Orlík, 2.-3.8. – Vranov, 9.-10.8. – Seč.

Na loňském prvním ročníku Pigyáda Přehrady fest dorazilo více než 17 000 návštěvníků, z toho celkem přes 6 000 dětí. Celé dva dny jsou plné zážitků a pohodové atmosféry, kterou si užije celá rodina. Těšit se letos můžete na populární české kapely Chinaski, Mig 21, Ben Cristovao, Marek Ztracený, IMT Smile, Eddie Stoilow, Mirai, UDG, Pokáč nebo třeba Voxel. Během celé Pigyády bude probíhat bohatý program pro nejmenší děti, setkání s kapelami, překvápko pro teen, koupání, vodní sporty, vodní radovánky, soutěže na pláži a drobné dárečky.

I letos se s Přehrady festy spojilo nespočet partnerů, kteří vymysleli pro návštěvníky spoustu doprovodných akcí, atrakcí a soutěží. Jednou takovou netradiční soutěží je Sprchozpěv s Palmolive. Na všech 3 Přehrada festech bude klientem Palmolive nainstalována sprcha, ve které si mohou návštěvníci zazpívat, zařádit a natočit video, které budou sdílet na sociálních sítích, nejlepší video, které vybere porota v čele s moderátorem Evropy 2 bude odměněn hodnotou cenou od Palmolive.

 

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...