Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Tajemný rok Rádia BLANÍK – programová novinka

8.3.2022 /

Rádio BLANÍK patřící do mediální skupiny Media Bohemia zařadilo od února do vysílání novinku Tajemný rok Rádia BLANÍK. Za první týden vysílání se se svými vzpomínkami na konkrétní pohodové roky připojilo více než tisíc posluchačů. 

Tajemný rok Rádia BLANÍK je hodinový blok písniček z jednoho roku. Na rádiu běží každé všední dopoledne od 10 do 11 hodin. Úkolem posluchačů je poznat, o jaký rok se jedná, a současně se mohou podělit o své vlastní vzpomínky, které k danému roku mají. „Princip Tajemného roku patří mezi velice oblíbené rozhlasové formáty, a to po celém světě. Proto jsme jej chtěli vyzkoušet i na vlnách Rádia BLANÍK. Kdo si poslechl tento nový formát na našich frekvencích, mohl sám posoudit, že mu to bude v pohodovém světě Rádia BLANÍK pod patronací moderátora Petra Slívy slušet,“ říká programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík.

O tom, že programovou novinku Tajemný rok vnímají posluchači Rádia BLANÍK pozitivně, svědčí i fakt, že každý den se do vysílání rádia připojí se svým tipem a příběhem stovky lidí. „Věřím, že stejně jako se během týdne stal Tajemný rok na Rádiu Blaník populární u posluchačů, tak si najde své příznivce i z řad zadavatelů reklamy a do budoucna se nám podaří do tohoto proudového vysílání přidat i nějakou soutěž o atraktivní ceny,“ dodává Daniel Rumpík.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...