Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Tři šťastní posluchači odjeli v nových autech od Rádia BLANÍK

15.10.2021 /

Ve středu 13. října v autosalonu Přerost a Švorc Auto vyvrcholila velká letní hra Rádia BLANÍK . Byly předány výhry – tři nové Škody Scala, o které se od června do září hrálo ve velké letní hře „Sluníčkové léto Rádia BLANÍK“. 

„BLANÍK je pohodové české rádio, které už více než 22 let hraje hezky česky. A tak jako je pro nás přirozená sázka na české písničky, věříme i v tradici a kvalitu českých aut. Je pro nás proto velkou ctí, že jsme se v této speciální letní kampani mohli spojit právě se společností Škoda Auto,“ prozradil Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Postupně Rádio BLANÍK potěšilo tři výherce, kteří dokázali nejlépe ze všech odpovědět na tři kvízové otázky, které byly zveřejněny ve vysílání. Nejprve se tým Rádia BLANÍK ptal na počet míčků v prvním soutěžním voze. Bylo jich tam přesně 8424 a jako první si správně tipnula Lenka z Vlašimi. U druhé Škody Scala se moderátoři ptali na počet kilometrů, které během letošního léta najezdil Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK. V tomto případě šlo o 3507 kilometrů a nejbližší správnou odpověď tipnul David z Brna, který tak získal druhé soutěžní auto. A výhercem toho třetího se stal Mirek z Rašovic u Týniště nad Orlicí. Právě on byl ze všech tipujících nejblíže správnému počtu různých českých písniček, které byly odehrány od začátku vysílání Rádia BLANÍK. Bylo jich přesně 6406 a Mirek díky svému tipu byl nejblíže a vyhrál tak zbrusu novou Škodu Scala.

„Zkoušel jsem to všelijak propočítávat, ale nakonec jsem si stejně zkrátka tipnul nějaké číslo. A ono to vyšlo! Mám obrovskou radost. V životě jsem nic nevyhrál a teď rovnou auto,“ řekl výherce Mirek, který zároveň celou tuto letní hru zakončil.

„Všichni tři výherci měli obrovskou radost a my díky nim taky. Ať se jim v jejich krásných nových autech dobře jezdí! Velké poděkování pak náleží také společnosti Škoda Auto, která byla hlavním partnerem této velké letní hry,“ uzavírá Rumpík.

Zdroj: Rádio BLANÍK

 

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...