Novinky z oboru

Užijte si letos České Vánoce s českým BLANÍKEM!

30.11.2017 / Praha

Takový je název velkého předvánočního turné Rádia BLANÍK, jehož součástí bude i soutěž o koncert skupiny Čechomor! Blanický tým navštíví postupně jedenáct českých měst.

Už první adventní víkend navštíví Rádio BLANÍK v rámci své předvánoční tour po českých městech první z míst – jihočeskou Třeboň. Postupně pak během adventních všedních dnů i víkendů dorazíme ještě na dalších deset měst – navštívíme Říčany, Děčín, Mariánské Lázně, Roudnici nad Labem, Beroun, Litoměřice, Strakonice, Karlovy Vary, Českou Lípu a Chrudim.

Do každého z míst přivezeme opravdovou vánoční atmosféru a české vánoční tradiční písničky, které si v každém z měst zazpíváme spolu s místním dětským sborem. Náš program pak na mnoha místech zpestří i vystoupení oblíbených českých zpěváků. „Chtěli jsme se zastavit v uspěchané předvánoční době, připomenout nejen našim posluchačům opravdový smysl Vánoc – tradice, písničky, pospolitost a obyčejné povídání si na náměstí mezi lidmi. A samozřejmě si chceme spolu s posluchači BLANÍKU dopřát také trochu zábavy a pohody v předvánočním uspěchaném čase,“ přibližuje koncept kampaně programový ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík.

Ze všech vánočních akcí Rádia BLANÍK si lidé z místa odnesou i památeční fotku přímo z blanického foto-koutku. Právě s ním je také spojená speciální meziměstská soutěž o koncert skupiny Čechomor! Město, ve kterém se v blanickém vánočním foto-koutku nechá zvěčnit největší počet návštěvníků, získá od Rádia BLANÍK tříkrálový koncert této známé české kapely. Samozřejmě se vstupem zdarma! Ale pozor – to není vše! „Pro ty, kdo se k nám přijdou vyfotit, budeme mít pokaždé jako dárek i hezkou vánoční růži od partnera našeho turné společnosti Florea.cz,“ říká Květa Kočová, šéfka marketingu Rádia BLANÍK.

Na každém z míst pak od nás všichni návštěvníci dostanou ještě jedno malé překvapení, které určitě potěší. Ale bude toho samozřejmě víc. Blanické předvánoční turné startuje v sobotu 2. prosince 2017 v Třeboni, poslední zastávka pak bude v pátek 22. prosince 2017 v Chrudimi.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...