Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Vyneste slušnej rock do nebes

18.5.2021 /

Rock Radio vyzývá své posluchače k pohybu a jako společnost doporučuje poslech slušného rocku. Po dlouhém lockdownu je třeba trochu rozhýbat tělo a vyrazit na kvalitní túru, nebo procházku. Třeba někam na kopec nebo na rozhlednu. RockRadio navíc můžete mít stále s sebou, stačí si do telefonu stáhnout novou aplikaci RADIA. CZ a slušnej rock vás vytáhne třeba i na Sněžku. Tahle nová aplikace vám ušetří data, protože jich spotřebuje o půlku míň. 

,,Neseďte o víkendu doma, zdolejte nějaký kopec, horu nebo rozhlednu a vyfoťte se nám na vrcholu s RockRadiem v mobilu.“ Tahle výzva zazněla za poslední týden ve vysílání Rock Radio od moderátorů několikrát. Apelují na své posluchače, aby se po skončení lockdownu vrátili k pohybu a cestování a u toho poslouchali Rock Radio, které díky nové aplikaci RADIA. CZ  ušetří data a při poslechu jich spotřebuje o půlku míň, než původně.

,,Prostě vyneste slušnej rock až do nebes.“

Fanoušci mohou své fotky ze svých procházek a zdolávání horských vrcholů posílat do rádia: studio@rockovyradio.cz. Ty nejlepší budou sdílet a odměňovat drobnými dárky.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...